Ταυτότητα super poze

Πες μου τις εντυπώσεις σου.το ζητάνε 500 ευρώ κ λένε.για άριστη κατάσταση κ ότι δεν έριξε πολλές φορές.πρεπει βέβαια να το δω από κοντα
Είναι το πρώτο όπλο του πατέρα μου και στην συνέχεια και δικό μου!
Το είχε πάρει το 1982 αν θυμάμαι καλά μεταχειρισμένο.
Έχει ρίξει αρκετά φυσίγγια και μέσα σε αυτά και δυναμίτες της τότε εποχής...
Οι κάννες,δεν έχουν σύγκληση σωστή,η πάνω ρίχνει λίγο ψηλότερα,η κάτω κέντρο...
Τα κλειδιά είχαν κουνήσει λίγο,τα οποία έφτιαξα πρίν δύο χρόνια που του έκανα ένα φρεσκάρισμα γενικό!

Είναι χαμηλής κατηγορίας όπλο...
Η τιμή για μένα είναι καλή,αν είναι στην κατάσταση που περιγράφεις!
Αν έχεις την δυνατότητα να το ρίξεις και να δέις την σύγκληση Καννών...
 
Πες μου τις εντυπώσεις σου.το ζητάνε 500 ευρώ κ λένε.για άριστη κατάσταση κ ότι δεν έριξε πολλές φορές.πρεπει βέβαια να το δω από κοντα
Με 500€ παίρνεις καινούριο μπαικαλ....
Πολλά ζητάνε, με τα μισά λεφτά πάρ'το....
 
Ένα οικονομικό ιταλικό δικαννο είναι με κάννες από ατσάλι breda..
Τιμή μέχρι 300€ αν είναι σε άριστη κατάσταση..
Τα γνήσια δικαννα breda το αναγράφουν στη βάση την μάρκα τους..
το δικανο αυτο εχει βγει σε πολλες μαρκες δηλαδη εβγαλε φασον οπλα για πολλες εταιριες τοτε εχω αυτο που λεει β4 250€ καλα ειναι και μη ριχνεις δυναμιτες σφιγγει δεν ανοιγει και κουναει ευκολα και ας γραφει 76αρες θαλαμες για εμενα καλυτερα να το αποφυγεις μπαικαλ κλασεις ανωτερο
 
Πες μου τις εντυπώσεις σου.το ζητάνε 500 ευρώ κ λένε.για άριστη κατάσταση κ ότι δεν έριξε πολλές φορές.πρεπει βέβαια να το δω από κοντα
Πρώτα να δεις αν είναι σε καλή κατάσταση αν είναι να ζητήσεις να το πάρεις με 400 αν γίνεται είναι μια καλή τιμή όσο για το baikal γνωστή αξιοπιστία οικονομικό αλλά δεν αρέσει σε όλους για πολλούς λόγους μην τους αναφέρω τώρα γιατί η αγορά όπλου δεν γίνεται με το τι είναι πάντα οικονομικό και αξιόπιστο αλλιώς έπρεπε όλοι να είχαμε από μια vitoria δεν το βλέπω όμως .Φίλε να το δεις να το επωμιζεις και αν σου αρέσει μέχρι 400 € άποψη μου .
 
Αμα ειναι να το ψαχνεις τοσο πολυ, αστο δεν αξιζει. Δε θα το ευχαριστηθεις. Παρε μεταχ baikal που αξιζει τα λεφτα του (λιγοτερα απ αυτο), το επιδιορθωνουν ολοι οι οπλουργοι (αν χρειαστει ποτε) και αν δε το γουσταρεις το ξαναπουλας χωρισ να χασεις μια
 
Το καλύτερο που θα μπορούσες να βρεις σε 500 /600 σε μεταχειρισμένο είναι frankie s/p αν βρεις που νομίζω υπάρχουν είναι καλύτερο από όλα σε αυτά τα χρήματα ειδικά τα παλαιότερα της δεκαετίας του 90 μακράν καλύτερα από πολλά ακόμη και αρκετά ακριβότερα.
 
Με καλύψατε παιδιά κ σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια.το όπλο το ήθελα για.να αντικαταστήσω ένα rizzini hombra που έχω αλλά μάλλον δεν αξίζει η κίνηση αυτή καθώς ήθελα κάτι πιο ποιοτικό σαν αναβάθμιση.το όνειρο μου είναι ένα 725 αλλα δε φτάνω μέχρι εκεί.θα.κατσω στ αυγά μου προς το παρόν κ βλέπουμε.ετσι κ αλλιώς έχω το benelli που δεν χαλάει χατηρια
 
Δεν νομίζω ότι αξίζει η αντικατάσταση αλλά όταν μπορέσεις πρόσεξε την αλλαγή προς το καλύτερο γιατί πολλά όπλα είναι υπερτιμημένα λόγο ονόματος μην πας στο άλλο άκρο γιατί όσο ψάξιμο χρειάζεται το καλό φθηνό άλλο τόσο χρειάζεται και το καλό ακριβό για να παίρνεις ότι πληρώνεις.
 
Δεν νομίζω ότι αξίζει η αντικατάσταση αλλά όταν μπορέσεις πρόσεξε την αλλαγή προς το καλύτερο γιατί πολλά όπλα είναι υπερτιμημένα λόγο ονόματος μην πας στο άλλο άκρο γιατί όσο ψάξιμο χρειάζεται το καλό φθηνό άλλο τόσο χρειάζεται και το καλό ακριβό για να παίρνεις ότι πληρώνεις.
Για πες άποψη για το 725 γιατί τρώγομε και εγω
 
Νικόλα δεν το ξέρω και δεν έχει και πολυδουλευτει για μένα αγαπημένο browning είναι το cynergy με το οποίο έχω ρίξει και σε κυνήγι όπως και το 425 Το 725 έχει πολύ δυνατές προδιαγραφές αλλά προσωπικά δεν το γνωρίζω σαν όπλο
https://images.app.goo.gl/X9R5YQNgwuQQTQPp7
 
Καλησπέρα,
Έχω ένα όπλο από τον πατέρα μου Marrocchi, πρέπει να είναι το ίδιο με του Μύρου στις παραπάνω φωτογραφίες γιατί μοιάζουν πολύ. Θα ήθελα να ρωτήσω τι βίδες μπαίνουν στον αορτηριούχο των καννών, γιατί δεν βρίσκω τόσο λεπτές βίδες και απο ότι έχω καταλάβει μπαίνουν διαμπερές με παξιμάδι από την άλλη πλευρά, αφού οι τρύπες στη ρίγα δεν έχουν σπείρωμα.
 
Back
Top