Ταρίχευση

Status
Not open for further replies.
Αναλαμβάνω τη Ταρυχευση των αγαπημένων σας θηραμάτων καθώς και επεξεργασία δερμάτων με άριστα αποτελέσματα για να θυμάστε πάντα τις αγαπημένες σας στιγμές
 
Πέρνα και από δω να μα πεις και δυο λόγια για σένα. :)
http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γνωριμια.518/page-11

Επίσης αν θες πες μας και δυο- τρία πράγματα για την μέθοδο, κρατάει χρόνια;; , μπορούν να σου στείλουν και θηράματα άτομα που είναι πιο μακριά από την περιοχή σου;;
 
Last edited by a moderator:
Μπορεί να στείλει οποιος θέλει ότι θέλει αλλά υπάρχουν καί αρκετά έτοιμα τρόπαια κατα περιόδους . Δεν χαλάνε για χρόνια ευχαριστω για το ενδιαφέρον
 
Μπορεί να στείλει οποιος θέλει ότι θέλει αλλά υπάρχουν καί αρκετά έτοιμα τρόπαια κατα περιόδους . Δεν χαλάνε για χρόνια ευχαριστω για το ενδιαφέρον
Μερικές φωτογραφίες από το έργο σου θα ήταν πολύ χρήσιμες πιστεύω :)
 
Και λεπτομερειες πως το διατηρει καποιος κ σε τι κατασταση να ειναι απο το κτυπημα πριν σας το στειλει.

Εχω διαβάσει οτι πρεπει να διατηρηθει σε εφημεριδα στην ξαταψυξη ξαθως κ να μην το χει χαλασει η νυιυφεκια.

Ομως εσεις ειστε ο ειδικός να μας ενηνερωσετε καταλληλα απο πρώτο χερι κ εαν τα πιο πάνω ευσταθουν.

Ευχαριστούμε.
 
αυτο εξαρταται απο το μεγεθος και το ειδος των θηραματων τριχωτο πτηνο ψαρι και τη σταση που θελουμε
 
Μπράβο Κώστα άψογη δουλειά...shake hands..shake hands.

Ο παππούς μου παλιά (Κάπου στο 1985..)είχε χτυπήσει έναν γυπαετό,Με πολύ ψάξιμο κατάφερε να βρει έναν βαλσαμωτη εδώ στο νησί,Το άνοιγμα τον φτερουγων από ότι μας είπε ήταν 2,5μ...what.
Μέσα στις φτερούγες του μπήκαν σίδερα για να κρατηθούν λίγο ανοιχτές σαν να ήταν έτοιμο να πεταξει,Τα μάτια ήταν γυάλινα..Στην αρχή από ότι μου είπαν δεν είχε οσμή,Μετά από παρά πολλά άρχισε να χάνει το χρώμα στα φτερά του αλλά και να μυρίζει..:(
Είχε χάσει τελείως την ομορφιά του και αναγκαστικά το πετάξαμε..:(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top