Ταρίχευση

Status
Not open for further replies.
Αυτη ηταν μια παλια γρηγορη μεθοδος με ενεσης φορμαλδειδης τα πραγματα εχουν αλλαξει δραματικα προς οφελος μας
Εννοειται,Σίγουρα τα σημερινά μέσα και φάρμακα δεν έχουν καμιά σχέση με παλαιότερα..
Και το αποτέλεσμα σαφώς είναι πολύ καλύτερο..
Το κακό είναι ότι λίγοι ασχολούνται με αυτή την τέχνη..
 
Μπραβο συνονοματε! Εξαιρετικος!
Μπορεις να κανεις τοσο καλη δουλεια ακομα κ σε ενα μικροπουλι,οπως ο κοκκινολαιμης;
 
.asking..asking..asking....20 πράσινα τα ταρυχευσε; :)
Σε κάποιον ταριχευτη είχα διαβάσει ότι δεν πάει χαμένο το κρέας γιατί έτσι κι αλλιώς αφαιρείται και γεμιζεται με άλλα υλικά. Στα τριχωτά και μόνο το τομάρι να έχουν τα φτιάχνουν κάποιοι. Ίσως βέβαια ο φιλος εδώ να έχει άλλες τεχνικές και να παίζει ρόλο και το κόστος.
 
Πολυ ωραια δουλειά φιλε.
Για ενα κανονικο λαγο γυρω στα δυο κιλα σε σταση καθησιας η σε σταση νηψιματος ποσα στοιχιζει?
Κ αν ξέρεις μπορει να σταλει Κυπρο η θελει άδειες μεταφορας κλπ.
Εαν δεν θελεις να πεις δημοσια στειλε μυνημα.:)
 
Αν κάποιος γνωρίζει το τηλέφωνο του Scolopax, του νηματοθέτη και αν ο ίδιος επιτρέπει να δίνεται το τηλεφωνό του, σας παρακαλώ ας μου το δώσει για μία ταρύχευση που με ενδιαφέρει.
Είναι επείγον διότι το θήραμα δεν μπορεί να περιμένει πολύ στο σπίτι.

Ευχαριστώ πολύ
 
να σας παραθεσω και εγω καπια πουλια που εχω βαλσαμωμενα στο κυνηγετικομου καμαρακι,,,,,,,,τα εχω μια 5ετια και δεν παθανε τιποτα αλλα καθε μηνα τα ψεκαζω με σπρει να μην πιαση σκορο και του χαλαση το φτερωμα,,ετσι μου ειπε ο παππους που μου τα εκανε,,,ταριχευη 50 60 χρονια χωρις φωρμολες και αλα τετεια χημικα και το κρεας στο δινη και το τρως κανωνικααα,,μηλαμε για τελεια δουλια και πωλη πρωσιτες τιμεςςςς upload image online screen shot free upload pictures adult image imagehosting windows screenshot image sharing.my man.
 
να σας παραθεσω και εγω καπια πουλια που εχω βαλσαμωμενα στο κυνηγετικομου καμαρακι,,,,,,,
Ποιο καμαρακι ρε φίλε, αυτά έπρεπε να τα έχεις στο σαλόνι, πρώτη μούρη...!
Έλα παραδέξου το, αυτό στην πρώτη φώτο πίσω από την μπεκάτσα, δεν το βάρεσες εσύ, το βρήκες στο famous graous...:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top