ΤΣΟΚ GEMINI ΓΙΑ BAIKAL

Status
Not open for further replies.
BAIKAL-900x900.jpg
Πωλείτε και το * gemini +5 cm.
Ειναι ολοκαίνουργιο έχει ρίξει 2-3 φυσίγγια.
Και τα δύο τσοκ τα δίνω γιατί θέλω να βρω τσοκ φουλ μόνο για μολύβδινα σκάγια.
Νέα τιμή 35 ευρώ το ένα και έξοδα αποστολής δικά μου.
 
View attachment 34500
Πωλείτε και το * gemini +5 cm.
Ειναι ολοκαίνουργιο έχει ρίξει 2-3 φυσίγγια.
Και τα δύο τσοκ τα δίνω γιατί θέλω να βρω τσοκ φουλ μόνο για μολύβδινα σκάγια.
Νέα τιμή 35 ευρώ το ένα και έξοδα αποστολής δικά μου.
στρατο γιατι τοσο καιμος για φουλ τσοκ φιλε με ενα 3 αρι κανεις σχεδον ολλα τα κυνηγια ,τελως παντον αυτο ειναι θεμα καθενος , ψαξε και δες τα carlson's πολυ καλα τσοκακια , εγω εχω ενα lm και ενα xf που ειναι το κανονικο * αλλα ειναι πολυ σφυχτο δεν συγχωρει λαθος σκοπευση μεχρι τα 35 μετρα
 
στρατο γιατι τοσο καιμος για φουλ τσοκ φιλε με ενα 3 αρι κανεις σχεδον ολλα τα κυνηγια ,τελως παντον αυτο ειναι θεμα καθενος , ψαξε και δες τα carlson's πολυ καλα τσοκακια , εγω εχω ενα lm και ενα xf που ειναι το κανονικο * αλλα ειναι πολυ σφυχτο δεν συγχωρει λαθος σκοπευση μεχρι τα 35 μετρα
Με το 3αρι κάνω τα περισσότερα κυνήγια μου Δημήτρη. Για τις δοκιμές μου στην ιδιογομωση θέλω το πραγματικό φουλ...
 
Αλλά δεν κάνει βρίσκονται άλλου οι βόλτες
Σε Mossberg και σε κάποιες Browning μοιάζει κάπως το σπείρωμα που έχουν τα baikal Γιάννη....εμφανισιακά τουλάχιστον...
Αυτό με το πορτινγκ βγάζει ωραίες τουφεκιές...με το άλλο δεν εχω κάνει πολλές δοκιμές... Και τα δύο αφτερ μάρκετ τσοκ βγάζουν καλύτερες συγκεντρώσεις και κατανομές από το μαμά.
 
Αγαπητοί συνάδελφοι σας ενημερώνω ότι η προσφορά του ενός τσοκ συν μία σοκολάτα δώρο τελειώνει σήμερα.
Από αύριο νέα τιμή 25 ευρώ το κάθε τσοκ και τα μεταφορικά δικά μου.
Δεκτή ανταλλαγή και με κάλυκες cal 12.
Να υπενθυμίσω ότι το Gemini +5cm είναι ολοκαίνουργιο, και το ported έχει ρίξει καμία 150αρια φυσίγγια. Και τα 2 έχουν καλύτερη συγκέντρωση και κατανομή από το * της baikal.
Τα τσοκακια δεν έχουν το παραμικρό χτύπημα ή άλλο πρόβλημα, και τα δίνω γιατί δεν τα χρησιμοποιώ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top