ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Κοιτα και μια σημερα με το Κικς, ιδια μετρα, χαρτονι, φυσιγγι και δες διαφορα που εχει με την τουφεκια στην προηγουμενη σελιδα παλι με νο3, για την διαφορα των δυο τουφεκιων δεν ειναι υπευθυνο το φυσιγγι παντως.
View attachment 34554
Εγώ φίλε έγραψα την γνώμη μου κ μόνο, καλη συνεχεια κ καλα κυνηγια να έχουμε, η χρονιά φέτος θα μείνει αξέχαστη
 
Καλησπερα και χρόνια πολλα σε όλους. Έγραψα και σε αλλη ενότητα και θέλω να ρωτησω αν ξέρετε.βλεπω διαφορά βίντεο με φάσσα. Είναι ένας κυριος με καραμπίνα μαλον sx 3.κοκκινη.ξερει κάποιος τι τσοκ φοραει;είναι ασημένιο με κόκκινο δακτύλιο στην άκρη. Δεν έχει porting. Απλά δεν μου φενεται γνωστό τσοκ. Ευχαριστώ.
 
Καλησπερα και χρόνια πολλα σε όλους. Έγραψα και σε αλλη ενότητα και θέλω να ρωτησω αν ξέρετε.βλεπω διαφορά βίντεο με φάσσα. Είναι ένας κυριος με καραμπίνα μαλον sx 3.κοκκινη.ξερει κάποιος τι τσοκ φοραει;είναι ασημένιο με κόκκινο δακτύλιο στην άκρη. Δεν έχει porting. Απλά δεν μου φενεται γνωστό τσοκ. Ευχαριστώ.
https://www.kalco.gr/winchester-signature-invector-plus-light-modified-3.5-clone/
Αυτά είναι Πάνο.
 
Σε ευχαριστώ πολυ. Αυτό είναι ναι. Απλά δεν ήξερα ποιο είναι. Δεν ξέρω αν το βγάζει και σε άλλο σπηροματα η αν δουλευει με Δυεριβμενο αυλό μονο.
Αν θυμάμαι καλά το βγάζει μόνο σε αυτό το σπείρωμα (invector plus) που ταιριάζουν σε Winchester Browning. Πρέπει να τα κατασκευάζει η briley για την Winchester,όπως και τα Midas για τη Browning.
 
Ξεχασα να βγαλω απο την ES100 τον μαμα κυλιδρο που ειχα βιδωσει για το βραδυ της πρωτοχρονιας και στο περπατητο μιας και δεν ειχα κλειδι να το βγαλω ¨αναγκαστηκα¨ να κυνηγησω με αυτον....
Της εκαψε!!
Βρε λες? Το παλιοmobile??
 
Καλησπέρα Κώστα γιατί δεν είσαι ικανοποιημένος με το hyper chock του Ήφαιστου;;;;
Είναι πολύ καλά Κώστα θέλω κάτι ανάμεσα τριάρι και τέσσαρι να διορθωνω κανένα λάθος.Το 3του Ηφαίστου ειναι φαρμάκι το μετράω μετο παχυμετρο και κοντεύει να φτάσει το 2 άστρα από το 686 ,είναι κάπου 2,5
 
Είναι πολύ καλά Κώστα θέλω κάτι ανάμεσα τριάρι και τέσσαρι να διορθωνω κανένα λάθος.Το 3του Ηφαίστου ειναι φαρμάκι το μετράω μετο παχυμετρο και κοντεύει να φτάσει το 2 άστρα από το 686 ,είναι κάπου 2,5
Κι εγώ στην δικιά μου την Breda το έχω μόνιμα πάνω το ξέρω έχεις δίκιο δεν συγχωρεί πολλά σκοπευτικά λάθη αλλά είναι φαρμάκι,και δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι σε ενδιάμεσο.
 
Κι εγώ στην δικιά μου την Breda το έχω μόνιμα πάνω το ξέρω έχεις δίκιο δεν συγχωρεί πολλά σκοπευτικά λάθη αλλά είναι φαρμάκι,και δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι σε ενδιάμεσο.
Τον πήρα τηλέφωνο μπορεί να μου φτιάξει είπε ,αλλά από αρχές Απριλίου θα παραλάβει υλικό μου είπε, άσε που μόλις τελειώσει το κυνήγι πλακώνουν όλοι για τα προβλήματα τους και γίνεται ένας χαμος
 
Τον πήρα τηλέφωνο μπορεί να μου φτιάξει είπε ,αλλά από αρχές Απριλίου θα παραλάβει υλικό μου είπε, άσε που μόλις τελειώσει το κυνήγι πλακώνουν όλοι για τα προβλήματα τους και γίνεται ένας χαμος
Σάκη είσαι κι από τηΣαμο 1χρονο έκανα στο 298ΤΕ στη Χώρα τότε με τα Ίμια , την έχω γυρίσει όλοι τη Σάμο και φυσικά τα υψώματα όλα μέχρι τον Καρβούνη τάμς 15 μερες
 
είσαι κι από τη Σαμο 1χρονο έκανα στο 298ΤΕ στη Χώρα τότε με τα Ίμια , την έχω γυρίσει όλοι τη Σάμο και φυσικά τα υψώματα όλα μέχρι τον Καρβούνη τάμς 15 μερες
Δυστυχώς φίλε δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά τα υψώματα που θυμάσαι δεν υπάρχουν πια.

Τα έχει ισοπεδώσει ο @ΝίκοςΠ με τις δοκιμές του.
 
Last edited:
Ποιο ανοιχτή τουφέκια δίνει Νίκο το Brenda;
Δεν είδα τόσο μεγάλη διαφορά στο άνοιγμα όσο στη εσωτερική λειανση και στην ποιότητα βαφής.

Με το παχυμετρο ίδιο άνοιγμα μετρησα αν δεν έκανα κανένα λάθος.

είναι για cal20 να σημειώσω
 
Back
Top