ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Γνωμες για τα seminole σε invector? Δεν εχω after mark chokes στο οπλο αλλα αυτο μου προτειναν για το οπλο που κυνηγω. Η παραγωγη τους σταματησε,αλλα επειδη με ζαλησαν αν βρω μου παν να μην χασω
Τα seminole δινανε εφ ορου ζωης εγγυηση οποτε ειναι κορηφη πιοτητα κατασκευης και υλικου απλα στο οπλο σου η διαφορα ειναι οτι θα νε πιο σωστο στο βαθμο συσφιξης περε ενα φρενατο να γουσταρεις
 
Τα seminole δινανε εφ ορου ζωης εγγυηση οποτε ειναι κορηφη πιοτητα κατασκευης και υλικου απλα στο οπλο σου η διαφορα ειναι οτι θα νε πιο σωστο στο βαθμο συσφιξης περε ενα φρενατο να γουσταρεις
Η εταιρια έκλεισε. Σε τι οπλο εχεις?
 
Πρότεινε κανεναφρενατο.. Δεν ξερω στην αρχή έλεγα για ανακοντα μετά έλεγα για κικσ σμοκε... Τώρα κοιταζω πάλι brain.. Εσύ τι λες?
Σε μπενελα kicks οπως λενε και οι υποληποι γνωστες απλα μη παρεις πολυ σφιχτο ειχα σε δυο μενελλες απλα δε μπωρω τονπορτινγκ ανεβαζει τον ηχο και σε μενα που εζω προβλημα στα αυτια δεν τα αντεξα οσο καλα και να ειναι η ακοη μου προεχει απο την κατανομη τους τα βιδωνεις στη μπενελλα και παιζει ο σφακιανακης το να σου βαλω σεμια ταξη τα ασυμαζευτα
 
Σε μπενελα kicks οπως λενε και οι υποληποι γνωστες απλα μη παρεις πολυ σφιχτο ειχα σε δυο μενελλες απλα δε μπωρω τονπορτινγκ ανεβαζει τον ηχο και σε μενα που εζω προβλημα στα αυτια δεν τα αντεξα οσο καλα και να ειναι η ακοη μου προεχει απο την κατανομη τους τα βιδωνεις στη μπενελλα και παιζει ο σφακιανακης το να σου βαλω σεμια ταξη τα ασυμαζευτα
Τόλη για τα Muller έχεις γνώμη?Σε μπενέλι πάντα
 
Τόλη για τα Muller έχεις γνώμη?Σε μπενέλι πάντα
Οχι μονο ο aris kalamata απλα το ufo λεει να βαρας και ατσαλινα και ειναι πολυ στενο ναι μεν το τσοκ αντεχει η κανη ομως? γτ εχω δει κατι δαχτυλιδια πριν το τσοκ σε μπενελλες που ριξανε ατσαλια με στενο τσοκαρισμα
 
Οχι μονο ο aris kalamata απλα το ufo λεει να βαρας και ατσαλινα και ειναι πολυ στενο ναι μεν το τσοκ αντεχει η κανη ομως? γτ εχω δει κατι δαχτυλιδια πριν το τσοκ σε μπενελλες που ριξανε ατσαλια με στενο τσοκαρισμα
Το ουφο του Άρη ταξιδεύει για τα δικά μου χέρια θα μπει πάνω στην μ2
 
Δεν έχει κάποιο περιορισμό ρίχνει τα πάντα σε όλα τα νούμερα... Ατσάλινα εγώ δεν ρίχνω οπότε θα ρίξει μολύβι φουλ
Ευχομαι καλα καπνισματα να σου κανει τα χατιρια μεχρι παρασκευη θα το εχεις οποτε σκ ουουουουουουουουοφοοοο
 
Δεν έχει κάποιο περιορισμό ρίχνει τα πάντα σε όλα τα νούμερα... Ατσάλινα εγώ δεν ρίχνω οπότε θα ρίξει μολύβι φουλ
Εχω διαβασει ρε συ για τα muller σε κατανομες τι κανει??? παντως θελει χοντρα και πιοτικα σκαγια
 
Ναι απλά το θέμα είναι ότι θα κάνω κώνο στο όπλο όποτε μετά θα βγει ακομα
Πιο σφιχτό
Φίλε Ζωή εγώ πάντως με το ανακοντα long range δν τα βρήκαμε καθόλου.. Δν μπορούσα να καταλάβω γιατί αστοχω.. Ενώ με το κικς LF από την πρώτη μέρα που το βιδωσα πάνω τρομερή εξοικείωση. Λες και το τουφεκουσα χρόνια. Ακόμα και στα κοντινά πουλιά (20-25 μέτρα) δν έχω κάποιο θέμα εκτός του ότι θέλουν συναρμολογηση. Με το ανακοντα mid ήμουν ευχαριστημένος μέχρι τα 45 μετρα. Έκανα μλκ που το έδωσα
 
Back
Top