ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Εγώ πάντως με το black duck δεν κατάλαβα κάποια διαφορά στον ήχο
Εμενα εινακ σακατεμενα τα αυτια μου φιλε και οσο να να με πειραζει εδω σουταρα την κανη της supersportστο τσοκακι θα κωλαγα???
 
Ισχύει.Εχω και εγώ την σειρά crio plus όλη.Με το .25 που λογικά είναι και το δικό σου IM έχω παρατηρήσει ότι μέχρι το νο5 κάνει παπάδες...Από εκεί και κάτω δεν έμεινα ευχαριστημένος αλλά από εκεί και κάτω χρησιμοποιώ το .35 για long range καταστάσεις...
Για ανέβασε μας και καμιά φοτο να δουμε και εμείς που ενδιαφερόμαστε για long range καταστάσεις ρε φιλε
 
Και τα δυο σηγουρα τα κοβει το ιδιο μηχανιμα και τα δυο εχουν διαμετρο φουστας 18.8 η διαφορα ειναι στη τελικη συσφηξη κατα δυο δεκατα εξου και οι σκατο τουφεκιες μπενελλι εαν βαλεις κανα gemini η briley που εναι πιο ακριβες στην εφαρμογη στη μπενελλι στρωνει κατα πολυ
Ποιά διάμετρος είναι 18.8 ακριβώς; Η εσωτερική στην αρχή του τσόκ των crioplus ;
 
Εμενα εινακ σακατεμενα τα αυτια μου φιλε και οσο να να με πειραζει εδω σουταρα την κανη της supersportστο τσοκακι θα κωλαγα???
Φίλε και εγώ που δεν έχω πρόβλημα με τα αυτιά μου όταν δοκίμασα μια κάννη από super sport πάνω στην Raffaello μου με σκοπό να την πάρω δεν έριξα πάνω από 5 φυσίγγια... Μαρτύριο για τα αυτιά μου
 
Φίλε και εγώ που δεν έχω πρόβλημα με τα αυτιά μου όταν δοκίμασα μια κάννη από super sport πάνω στην Raffaello μου με σκοπό να την πάρω δεν έριξα πάνω από 5 φυσίγγια... Μαρτύριο για τα αυτιά μου
Πρωτη μερα που την πηρα φιλε με καλο καιρο απογευματινο γκιαουρ αντα μια τριαρα εριξα ρεμινγκτον νιτρο μαγκνουμ και αν δεν ειχε τοσο θα την εχωνα στο βουρκο
 
Το εργαλειο εφτασε για να δουμε τι ψαρια πιανει ευχαριστω το φιλαρακι μου vaggosbenelli και βουρ για δωκιμες κατι πηρε το αυτι για κυνηγι εντως νομου απο 1 του μηνος
View attachment 19140View attachment 19141
Καλορίζικο και να σου κάνει τα κέφια,άμα σφίξει και άλλο καραντίνα σε βλέπω για 5xf
 
Αν το μακρυά εννοουμε τα 50 μέτρα παρε anaconda mid! Αν θες να πας μακρυτερο anaconda code black duck ή kicks foul Σπυρο! Δεν θα πέταγα λεφτά ουτε για brain σφιχτό ουτε για Beretta
ξερουμε τι διαφορα εχει το anaconda το κυνηγετικο απ το σκοπευτικο;
 
Γνωμες για τα seminole σε invector? Δεν εχω after mark chokes στο οπλο αλλα αυτο μου προτειναν για το οπλο που κυνηγω. Η παραγωγη τους σταματησε,αλλα επειδη με ζαλησαν αν βρω μου παν να μην χασω
 
Σε τι υστερεί κατά την γνώμη σου δηλαδή?
Ή τι καλύτερο έχει το ανακοντα?
Νομίζω ότι κάνει καλύτερη αποτύπωση στην ντουφεκια αλλά επειδή τα έχω πάρει πρόσφατα και μπορεί να τα αξιολόγησα λάθος θα τους δώσω και άλλες ευκαιρίες. Τα δοκίμασα σκοπευτήριο μαζί με τα ανακοντα αλλά μόνο με σκοπευτικα φυσίγγια,μπορεί να μην δούλεψαν το συγκεκριμένο φυσίγγι
 
Νομίζω ότι κάνει καλύτερη αποτύπωση στην ντουφεκια αλλά επειδή τα έχω πάρει πρόσφατα και μπορεί να τα αξιολόγησα λάθος θα τους δώσω και άλλες ευκαιρίες. Τα δοκίμασα σκοπευτήριο μαζί με τα ανακοντα αλλά μόνο με σκοπευτικα φυσίγγια,μπορεί να μην δούλεψαν το συγκεκριμένο φυσίγγι
Νομίζω ότι κάνει καλύτερη αποτύπωση στην ντουφεκια αλλά επειδή τα έχω πάρει πρόσφατα και μπορεί να τα αξιολόγησα λάθος θα τους δώσω και άλλες ευκαιρίες. Τα δοκίμασα σκοπευτήριο μαζί με τα ανακοντα αλλά μόνο με σκοπευτικα φυσίγγια,μπορεί να μην δούλεψαν το συγκεκριμένο φυσίγγι
Για ποιο οπλο τα πηρες φιλε και σε τι συσφιξεις?
 
Back
Top