ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Όνομα
Ηλιας
Το εργαλειο εφτασε για να δουμε τι ψαρια πιανει ευχαριστω το φιλαρακι μου vaggosbenelli και βουρ για δωκιμες κατι πηρε το αυτι για κυνηγι εντως νομου απο 1 του μηνος
View attachment 19140View attachment 19141
Καλορίζικο και να σου κάνει τα κέφια,άμα σφίξει και άλλο καραντίνα σε βλέπω για 5xf

Αν το μακρυά εννοουμε τα 50 μέτρα παρε anaconda mid! Αν θες να πας μακρυτερο anaconda code black duck ή kicks foul Σπυρο! Δεν θα πέταγα λεφτά ουτε για brain σφιχτό ουτε για Beretta
ξερουμε τι διαφορα εχει το anaconda το κυνηγετικο απ το σκοπευτικο;

Όνομα
Dimmil
Γνωμες για τα seminole σε invector? Δεν εχω after mark chokes στο οπλο αλλα αυτο μου προτειναν για το οπλο που κυνηγω. Η παραγωγη τους σταματησε,αλλα επειδη με ζαλησαν αν βρω μου παν να μην χασω

Όνομα
Ζώης
Τα έχω σε hp είναι ίσως από τα καλύτερα τσοκ σε γεωμετρία αλλά αν θες την γνώμη μου τα ανακοντα νομίζω υπερέχουν View attachment 19637
Σε τι υστερεί κατά την γνώμη σου δηλαδή?
Ή τι καλύτερο έχει το ανακοντα?

Όνομα
Ηλιας
Σε τι υστερεί κατά την γνώμη σου δηλαδή?
Ή τι καλύτερο έχει το ανακοντα?
Νομίζω ότι κάνει καλύτερη αποτύπωση στην ντουφεκια αλλά επειδή τα έχω πάρει πρόσφατα και μπορεί να τα αξιολόγησα λάθος θα τους δώσω και άλλες ευκαιρίες. Τα δοκίμασα σκοπευτήριο μαζί με τα ανακοντα αλλά μόνο με σκοπευτικα φυσίγγια,μπορεί να μην δούλεψαν το συγκεκριμένο φυσίγγι

Όνομα
Ζώης
Νομίζω ότι κάνει καλύτερη αποτύπωση στην ντουφεκια αλλά επειδή τα έχω πάρει πρόσφατα και μπορεί να τα αξιολόγησα λάθος θα τους δώσω και άλλες ευκαιρίες. Τα δοκίμασα σκοπευτήριο μαζί με τα ανακοντα αλλά μόνο με σκοπευτικα φυσίγγια,μπορεί να μην δούλεψαν το συγκεκριμένο φυσίγγι
Πολύ σωστά.. Πάντως για αντικατάσταση των μαμά πιστεύω αξίζουν.

Όνομα
Dimmil
Για ποιο οπλο τα πηρες φιλε και σε τι συσφιξεις?

Όνομα
Τολης
Γνωμες για τα seminole σε invector? Δεν εχω after mark chokes στο οπλο αλλα αυτο μου προτειναν για το οπλο που κυνηγω. Η παραγωγη τους σταματησε,αλλα επειδη με ζαλησαν αν βρω μου παν να μην χασω
Τα seminole δινανε εφ ορου ζωης εγγυηση οποτε ειναι κορηφη πιοτητα κατασκευης και υλικου απλα στο οπλο σου η διαφορα ειναι οτι θα νε πιο σωστο στο βαθμο συσφιξης περε ενα φρενατο να γουσταρεις

Όνομα
Dimmil
Τα seminole δινανε εφ ορου ζωης εγγυηση οποτε ειναι κορηφη πιοτητα κατασκευης και υλικου απλα στο οπλο σου η διαφορα ειναι οτι θα νε πιο σωστο στο βαθμο συσφιξης περε ενα φρενατο να γουσταρεις
Η εταιρια έκλεισε. Σε τι οπλο εχεις?

Όνομα
Ζώης
Πρότεινε κανεναφρενατο.. Δεν ξερω στην αρχή έλεγα για ανακοντα μετά έλεγα για κικσ σμοκε... Τώρα κοιταζω πάλι brain.. Εσύ τι λες?

Όνομα
Τολης
Πρότεινε κανεναφρενατο.. Δεν ξερω στην αρχή έλεγα για ανακοντα μετά έλεγα για κικσ σμοκε... Τώρα κοιταζω πάλι brain.. Εσύ τι λες?
Σε μπενελα kicks οπως λενε και οι υποληποι γνωστες απλα μη παρεις πολυ σφιχτο ειχα σε δυο μενελλες απλα δε μπωρω τονπορτινγκ ανεβαζει τον ηχο και σε μενα που εζω προβλημα στα αυτια δεν τα αντεξα οσο καλα και να ειναι η ακοη μου προεχει απο την κατανομη τους τα βιδωνεις στη μπενελλα και παιζει ο σφακιανακης το να σου βαλω σεμια ταξη τα ασυμαζευτα