ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Παιδιά πολύ κακο αυτο το τσοκ χαχαχαχ

Off topic
Το αναπαντεχο πρωινό 3 παπια στις 6.40 και 1 μπεκατσινι σε καρτερι τσιχλας Σπάτα
Paulos όταν είναι να βγάλουνε σε δημοπρασία για την κατασκευή του αγωγού TAP θα έλεγα να δήλωσις συμμετοχη με τόσα tsok που έχεις μαζέψει είμαι σίγουρος ότι θα φτάσεις από αλεξανδρούπολη μέχρι ηγουμενίτσα
 
Και που είσαι ακόμα δεν εχεις δει τίποτα...
μην νομίζεις ότι το λέω μονο για σένα και εγώ τα ίδια κάνω ..με την μονη διαφορα ότι δεν έχω την δυνατότητα να αγοράσω κάποια tsok λόγου αμερικής εμείς εδώ ότι υπάρχει (στο ελλάντα)
απλά εσύ μπορείς να τα προμηθευτής έχεις βρει το τρόπο..αλλα αλήθεια τώρα δεν έχεις χάση τα αυγά και τα καλάθια με τόσα tsok .?

gas-pipeline-c.jpg

.very funny..very funny..very funny.
 
ΚΑΝΑ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΠΕΡΑΣΕ???

άσε τα αγριογούρουνα και στείλε κανένα καγκουρό :)

Να κανω μια ερωτηση το TM το BRAIN στο στομιο του τη συσφιξη εχει ακριβως?.xm.

,706 σε opt+

μην νομίζεις ότι το λέω μονο για σένα και εγώ τα ίδια κάνω ..με την μονη διαφορα ότι δεν έχω την δυνατότητα να αγοράσω κάποια tsok λόγου αμερικής εμείς εδώ ότι υπάρχει (στο ελλάντα)
απλά εσύ μπορείς να τα προμηθευτής έχεις βρει το τρόπο..αλλα αλήθεια τώρα δεν έχεις χάση τα αυγά και τα καλάθια με τόσα tsok .?

gas-pipeline-c.jpg

.very funny..very funny..very funny.

έτσι είναι φίλε μου όλοι την τρέλα και το χόμπυ μας πληρώνουμε ειδικά αν έχεις τσοκολατρεία όπως μερικοί εδώ μέσα άστα .sarcastic.
 
ακριβώς Σαράντο !

στον δικό μου αυλό βέβαια βγαίνει 6/10
Τι συγκεντρωση το πρωτο τσοκ την δημιουργη,οσο για τα 6/10,και αυτα 2 αστρα ειναι,ειχα ενα σπειρωμα φρανκι εξωτερικου τσοκ και το κολλησσα σε ενα τσοκ εξωτερικο 1/4 που εχει σπειρωμα μπρεντα,για να βιδωσω επανω ενα μακριο φρανκι ντεμι εξωτερικο που καθοταν στη ντουλαπα,επανω στη μπενελλι εβγαινε 6/10 αυτο.Οταν λοιπων πηγα και το εριξα ενωμενα 1/4 μεσα στο νεμι...το μπροστινο ειναι σαν να μην υπαρχει....και τα δυο μαζι φτιαχνουν ενα τσοκ 12εκ.Η αποδωση παρεμεινε 1/4,με καλη κατανομη απο τρυπες χωρις κεντρα..big smile.
 
Brain TM η muller passing?ιδού η απορία
Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη προοριζεται για γενικων καθηκοντων και ελαχιστη χρηση με φυσιγγια διασπορας(απογευματινο παπια)
Αργοτερα σκεφτομαι και για κατι πιο beyond the limits !!
Εξαρταται τι διαθετεις για τσοκ ... 88 η 150 euros; Σιγουρα το passing ειναι τσοκαρα .... αλλα και το ΤΜ (μιας που το εχω) επισης καλο!
 
κοιτα οτι και να λεμε τα muller ειναι μια εταιρεια πασιγνωστη σα να λες ferrari!! Βεβαια το αλλο ειναι νεο ....σαν να λες koessinger ;)
Θα κανω μια δοκιμη ενω muller ενος φιλου και θα σας παραθεσω φωτογραφιες με το αποκτημα επειτα!θα σας αφηνω σε αγωνια για λιγο καιρο .yelling.
 
Θα κανω μια δοκιμη ενω muller ενος φιλου και θα σας παραθεσω φωτογραφιες με το αποκτημα επειτα!θα σας αφηνω σε αγωνια για λιγο καιρο .yelling.
Σαν κάτοχος του brain μπορώ να σου πω ότι είναι ένα τίμιο τσοκ δηλ.κάνει αυτό που λέει όσο αφορά το passing από φίλο που το είχε δοκιμάσει στα μπασιματα δεν μου είπε ότι είδε κάτι διαφορετικό από τα άλλα τσοκακια που χρησιμοποιούσε μέχρι τώρα ώστε να δικαιολογεί τα 130-150 ευρώ, το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι αν μπορείς να τα δοκιμάσεις πρώτα να δεις ποιο ταιριάζει καλύτερα στο όπλο.
 
Σημερινή δοκιμή με BRAIN TM 30+ μέτρα με Α1- 32γρ κατόπιν με το πέρας ακολούθησαν και τρεις τσιχλιτσες που επιβεβαίωσαν τα ανωτέρω
n35aus.jpg
[/IMG]
n35aus.jpg
[/IMG]
n35aus.jpg
Πολυ καλη η τουφέκια σου.... Αλλα να κανω τον συνήγορο του διαβόλου και να πω χωρις να θελω να θιξω καποιον οτι με βαση την φωτο το brain δεν κανει αυτο για το οποιο διαφημίζεται..... Εγώ βλεπω κυκλικά κενά τα οποια θα επρεπε να μην υπαρχουν σε αυτο το τσοκ.... Πυκνά κεντρα που μου αρεσουν αλλα περιφερειακά σε σημεια σημεια κυκλακια με κενά...
 
Πολυ καλη η τουφέκια σου.... Αλλα να κανω τον συνήγορο του διαβόλου και να πω χωρις να θελω να θιξω καποιον οτι με βαση την φωτο το brain δεν κανει αυτο για το οποιο διαφημίζεται..... Εγώ βλεπω κυκλικά κενά τα οποια θα επρεπε να μην υπαρχουν σε αυτο το τσοκ.... Πυκνά κεντρα που μου αρεσουν αλλα περιφερειακά σε σημεια σημεια κυκλακια με κενά...
Εδώ σου παραθέτω μια φωτο με kicks smoke 4/10 να δεις τι σημαίνει κενά στην Α5, Δυστυχώς βέβαια για να ήμαστε σωστοί επειδή αυτό που βλέπουμε στο χαρτί είναι μόνο δύο διαστάσεων και όχι τριών και ως γνωστόν όπως έλεγαν και οι ποιο παλιοί "το πουλί ψαρεύει τα σκάγια" μπορώ να σου πω ότι και με τα δύο έπαιρνα πουλιά αλλά καλύτερα σκοτωματα σε αναλογία ποσοστού έβλεπα με το Brain.Τώρα για να έχουμε καλύτερη εικόνα θα ήταν καλό αν υπάρχει και κάποιος άλλος που χρησιμοποιεί το brain σε συμβατικό αυλό να μας παραθέσει φωτο διότι η Α5 δεν είναι και ότι πιο αντιπροσωπευτικό
r92yw3.jpg
 
Εδώ σου παραθέτω μια φωτο με kicks smoke 4/10 να δεις τι σημαίνει κενά στην Α5, Δυστυχώς βέβαια για να ήμαστε σωστοί επειδή αυτό που βλέπουμε στο χαρτί είναι μόνο δύο διαστάσεων και όχι τριών και ως γνωστόν όπως έλεγαν και οι ποιο παλιοί "το πουλί ψαρεύει τα σκάγια" μπορώ να σου πω ότι και με τα δύο έπαιρνα πουλιά αλλά καλύτερα σκοτωματα σε αναλογία ποσοστού έβλεπα με το Brain.Τώρα για να έχουμε καλύτερη εικόνα θα ήταν καλό αν υπάρχει και κάποιος άλλος που χρησιμοποιεί το brain σε συμβατικό αυλό να μας παραθέσει φωτο διότι η Α5 δεν είναι και ότι πιο αντιπροσωπευτικό
r92yw3.jpg
Οπως ειπες πολυ σωστα αλλο το χαρτι αλλο θήραμα.... Επειδη ειμαι και εγω κάτοχος kicks αλλα εχω δει σε χαρτόνι αλλα εχω δει σε θήραμα... Ο λογος που εκανα την επισήμανση ειναι βαση της φωτο που εχουν τα brain στο σαιτ τους σε σχεση με την τουφέκια σου...
 
Εδώ σου παραθέτω μια φωτο με kicks smoke 4/10 να δεις τι σημαίνει κενά στην Α5, Δυστυχώς βέβαια για να ήμαστε σωστοί επειδή αυτό που βλέπουμε στο χαρτί είναι μόνο δύο διαστάσεων και όχι τριών και ως γνωστόν όπως έλεγαν και οι ποιο παλιοί "το πουλί ψαρεύει τα σκάγια" μπορώ να σου πω ότι και με τα δύο έπαιρνα πουλιά αλλά καλύτερα σκοτωματα σε αναλογία ποσοστού έβλεπα με το Brain.Τώρα για να έχουμε καλύτερη εικόνα θα ήταν καλό αν υπάρχει και κάποιος άλλος που χρησιμοποιεί το brain σε συμβατικό αυλό να μας παραθέσει φωτο διότι η Α5 δεν είναι και ότι πιο αντιπροσωπευτικό
r92yw3.jpg
παιδια εχω βαλειι αρκετες, οσοι δεν τις εχουν δει

http://www.hunterslife.gr/forums/th...s-muller-δοκιμες-αγορες-προτασεις.427/page-48

http://www.hunterslife.gr/forums/th...s-muller-δοκιμες-αγορες-προτασεις.427/page-37
 
Back
Top