ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

τι έπαθες με τα φρένου Δημήτρη ;
Χάλασα ένα τσοκ και το έκανα φρένου και το αποτελεσμα.ηταν απλά τραγικό τι άλλο θα μπορούσα να πάθω και πριν το τσοκ ήταν ότι καλύτερο χωρίς τις τρύπες...όχι ότι έχω κάτι με τα τσοκ φρένου ειδικά τα κικς είναι φοβερά
 
Καλησπέρα στην παρέα, ποια η γνώμη σας για τα Τσόκ helix της briley? Όντως έχουν τόσο καλές κατανομές ή η υψηλή τιμής τους είναι απλά θέμα μάρκετινγκ;
Το έχω σε criο καθαρά θέμα μάρκετινγκ δεν είδα καλύτερες κατανομές ούτε σκοτώματα από τα περιφερειακά σκάγια ψάξε κάτι άλλο
 
Είπα να κάνω κάτι και τελικά τα κατάφερα.. έφτιαξα έναν ανταπτορα σε σπείρωμα mobile που βγαίνει σε εξωτερικό σπείρωμα και τώρα πλέον κάνω τη γριούλα μου 303 87 πόντους 1* .sarcastic.προσεχώς το βραδάκι οι δοκιμές στο πινακα
Προσεχώς η ίδια πατέντα με τον ανταπτορα και το.εξωτερικο τσοκ για τη browning A5 και πιστεύω πως τότε θα την ευχαριστηθώ όσο τίποτα άλλο γιατί έψαχνα ένα τσοκ στενό για αυτή την καραμπίνα αλλά το οποίο δεν βρήκα κάτι που να με ευχαριστεί
 
Καλησπέρα.. Ρε παιδιά μπορεί όποιος έχει στην κατοχή του ή έχει δοκιμάσει εκτενώς κάποιο εκ των brain LR ή ΤL να γράψει εντυπώσεις από αυτά. Για την υποτιθέμενη φιλικότητα στη σκόπευση έναντι των κλασσικών, για τα σκότωματα τους και για τι αποστάσεις είναι το κάθε ένα??? Τελικά αξίζει μια αγορά ενός από εξ αυτών???
 
Back
Top