Σωστή Επώμιση και Ασκήσεις

οοταν επωμιζω σωστα και δεν υπεραναλυω το πιατακι κατι γινεται
Να το υπεραναλύεις και να το σπάς συνέχεια.

Ακούω συχνά, ... αντίπαλος να είναι μόνο ο εαυτός σου.

Διαφωνώ. Αντίπαλος να είναι μόνο το πιατάκι. Κανένας και τίποτα άλλο. Δεν δίνεις εξετάσεις σε κανέναν. Την πλάκα σου κάνεις.

Η βελτίωση έρχεται από τον δάσκαλο και από την ποσότητα πυρομαχικών που θα καταναλώσεις.
 
δεν θα ειναι browning αλλα ισως γινει κι αυτο, παρολο που εχω να ριξω με δικαννο 20 χρονια
Για να δω λοιπόν την συνέχεια, θέλω ποζε σωστό, καπελο κ γυαλί shoot off, κ γιλέκο castellani όταν έρθω Ασπρόπυργο σε κανα δυο χρόνια που θα λήξει η καραντίνα , η είσαι shooter η δεν είσαι ρε φίλε
 
Για να δω λοιπόν την συνέχεια, θέλω ποζε σωστό, καπελο κ γυαλί shoot off, κ γιλέκο castellani όταν έρθω Ασπρόπυργο σε κανα δυο χρόνια που θα λήξει η καραντίνα , η είσαι shooter η δεν είσαι ρε φίλε
Εγκριση δανειου θες να δεις εσυ Μητσο με αυτα που εβαλες μεζεμενα του ανθρωπου .big smile.
 
ρε σεις , τα μπράτσα της τα είδατε ??.very shoked.
...και πλάτες, και σβέρκο...
Κουταλιανός!
Αμ' ο κ@λος της ;;; Πολύ "στενός" δεν είναι για γυναίκα ;;; Το πλάτος στους γοφούς είναι το μισό απ' ότι στους ώμους !!! Δείτε στο 1.58'-2.04' και στο 3.34' !!!! :oops:
 
Αμ' ο κ@λος της ;;; Πολύ "στενός" δεν είναι για γυναίκα ;;; Το πλάτος στους γοφούς είναι το μισό απ' ότι στους ώμους !!! Δείτε στο 1.58'-2.04' και στο 3.34' !!!! :oops:
'Αμα ρίξεις μαζί της στο σκοπευτήριο, μη σκύψεις να μαζέψεις τους κάλυκες... .very funny.
Άντε, γιατί το .sex hard.πάλι το θέμα, χαχαχα
topic.
 
Λοιπόν ευχαριστηθηκα πολύ με το χιόνι που ξξανα-πέφτει στο H.L.

Κάνω ..ξηρες επωμίσεις και κάνω προπόνηση στις ,,,,,,προσκοπεύσεις.
Εχω γίνει ...αετός στις "κατηφορικες" βολές που ομως είναι σπάνιες στο ...πεδίον.
Παρακαλώ την Διεύθυνση να βάλει και αέρα στο χιόνι, την μια μέρα ανατολικό και την άλλη δυτικό για να προπονηθώ και στις τραβέρσες!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
 
Back
Top