Σωματική διάπλαση και μήκος κάννης

Άμα έχεις τόσο μακρύ λαιμό πήγαινε στην λίμνη Κερκίνη,έχει και άλλους εκεί .yel.

Κάπως ετσι είναι δευτεροτοκος, σημερα δοκιμασε πρώτη φορά μετα από μερικά βιντεάκια επώμισης. Για να στρώσει η σκοπευτική γραμμή χωρίς να μαζέψει όσο μπορεί το κεφάλι του, έπρεπε το κοντάκι να πατά μολις το 1/3 στον ώμο του.
 
Εάν το ’πρόβλημα’’ ειναι ο πολύ μακρύς λαιμός σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα τι γίνεται? πως διορθώνεται για να μην ξαπλώνει το κεφάλι για να καθίσει το ζυγωματικο στο κοντάκι?
Oλα μπορουν να γινουν.. είχα φτιάξει ενα mc για να τουφεκάω με τελειως όρθιο το κεφάλι αλλά τελικά δεν βόλεψε και πολύ.
Στον κουβά το έχω κ αυτό...

 
Oλα μπορουν να γινουν.. είχα φτιάξει ενα mc για να τουφεκάω με τελειως όρθιο το κεφάλι αλλά τελικά δεν βόλεψε και πολύ.
Στον κουβά το έχω κ αυτό...

Για να τουφεκας με τελείως όρθιο το κεφάλι δεν παίζει το τελείως παράλληλο χτένι, ειδάλλως θα σκύψεις λίγο μπροστά για να πατήσεις σωστά.
 
Σαματις εγώ τα ξέρω❓
Drop at heel,cast on off,drop at toe ts ptanas giniti‼️😆
Οι Αμερικανοί κι εκεί μπροστά. Λεπτά μικρά και ίσια κοντάκια. Ασχολείσαι μόνο με το μήκος και το ντροπ και περνάς λίγο ποιοτικό χρόνο με το τουφέκι σου να δέσετε
 
Back
Top