Σχολιασμός Πρωτοχρονιάτικης κλήρωσης δώρων

κύριοι/κυρίες,
σε αυτό το μέρος κύριοι οφείλετε να σχολιάσετε ό,τι αφορά στη κλήρωση των δώρων.
.ha ha ha.
 
Ποια θα ειναι τα δώρα Κε αντμινιστράτορα;;;;.ha ha ha.
 
Last edited by a moderator:
3 φυτά εξωτερικού χώρου για γλάστρα η για την γή προσφορά από μένα
ότι κληρωθεί σε φίλους της περιφέρειας μπορεί να αντικατασταθεί με κάποιο λίπασμα
:)
http://www.horomidis.gr/el/fyta/eremophila-nivea-ερεμοφυλλο
http://www.4epoches.com/index.php?option=com_content&view=article&id=745:λοροπέταλο&catid=118:θάμνοι&Itemid=531
http://www.horomidis.gr/el/fyta/eugenia-myrtifolia-newport-ευγενια
 
Last edited:
3 φυτά εξωτερικού χώρου για γλάστρα η για την γή προσφορά από μένα
ότι κληρωθεί σε φίλους της περιφέρειας μπορεί να αντικατασταθεί με κάποιο λίπασμα
:)

Το ότι μας έχεις στο χέσιμο το ξέραμε... .yel. .yelling. .very funny.
 
Οκ έγραψα το όνομά μου στο άλλο θέμα! Μπράβο σας παιδιά! Πολύ καλή κίνηση!!! Πραγματικά συγχαρητήρια!
 
Να ρωτήσω κάτι, μπορούμε και εμείς να προσθέσουμε κάποιο δώρο; Επίσης, καταλαβαίνω γιατί είναι σωστή η κίνηση να μην συμμετέχουν admin αλλά επειδή εγώ σαν γνωρίζω λίγο πολύ όλους διαφωνώ! Καταλαβαίνω πάντως.
 
το 2015 είναι προ των πυλών.
όλοι προσβλέπουμε σε ένα μικρότερο ή μεγαλύτερο δώρο που θα μας καταδείξει ότι κάποιος μας σκέφτεται έστω και λίγο...:)

έτσι λοιπόν,
έτσι για το καλό,
συμφωνήσαμε να κληρώσουμε μερικά δωράκια, μικρά σε αξία αλλά εκφράζουν την ευγνωμοσύνη μας έναντι όσων αγκαλιάζουν τη νέα προσπάθειά μας.
εμείς προσφέρουμε
1. μία κούτα φυσίγγια, επιλογής του νικητή της κλήρωσης (μη ξεπεράσει τα 65-70 ευρώ, θα μας διώξουν από το σπίτι .hair. )
2. μια διήμερη διανυκτέρευση στη Πάρο τον επόμενο Σεπτέμβριο.....(thnx Νικόλα .love.)

σε αυτό το θέμα δηλώνετε τις συμμετοχές και ΜΟΝΟΝ ( nickname) ..shoot.
αν έχετε κάτι να προσφέρετε για τη κλήρωση, παρακαλώ όπως στείλατε mail στους admins .shake.

λοιπά σχόλια στο έτερο θέμα......... ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
------------------------------------------------------------------------------
ο τρόπος που θα γίνει η κλήρωση θα είναι σαφώς αδιάβλητος και θα ανακοινωθεί προσεχώς.......banana.
admins & mods δεν συμμετέχουν στη κλήρωση δια ευνόητους λόγους .hair.
Καλησπερα σε ολους τους φιλους .Συγνωμη για την παρεμβολη αλλα η Διανυκτερευσης στην ΠΑΡΟ ειναι 3ΗΜΕΡΕΣ και οχι δυο
 
Θέλω και εγω να προσθέσω ένα δώρο στην κλήρωση αλλά είμαι σε μεγάλο δίλημμα.

Να βάλω μερικά βιβλία που έχω;;;;
Την Μήδεια του Ευριπίδη;;;;
Τους δαιμονισμένους του Ντοστογιέφσκι;;;;;

ή δυο νύχτες με την Ρίτα;;;;;;
b0NtA6n.jpg
 
Βεβαίως και μπορείτε.....shake hands.

Ωραία τότε εγώ προσφέρομαι να κάνω τη δήλωση φορολογίας εισοδήματος για το 2014 στην οικογένεια κάποιου συναδέλφου καθώς επίσης και γενικότερες φορολογικές συμβουλές (εισόδημα και Ε9). Για ευνόητους λόγους δεν έχει νόημα να προσφερθώ για το μαγαζί κάποιου... Οι κύριοι διαχειριστές ας βάλουν σε μια σειρά και αυτό το δωράκι!

Με πιέζεις, είμαι....αναποφάσιστος

Το δεξί ή το αριστερό να διαλέξω ;;;
Νομίζω πάνε πακέτο και δεν μπορεί να γίνει διαχωρισμός.
 
Back
Top