Συνάντηση μελών του FORUM από ΚΜ-ΑΜΘ και σια...

Τωρα μαζευουμε συμμετοχες για ημερομηνια που εχει κλεισει! Αρα το θεμα ειναι οερα απο τους 5 6 ποιος αλλος μπορει να ερθει.
Και 5 6 να ειμαστε φιλε ουτε φασαρια ειναι, ουτε κανας κοπος. Πιστευω εχει αξια
 
Οποτε οσοι ειμαστε βουρ! Ας φροντίσουμε στο διαστημα αυτο να επικοινωνησουμε και με τα υπολοιπα μελη που τυχόν δεν ειδαν τις τελευταιες δημοσιευσεις.
Για το μερος εχω κατι κατα νου αλλα δεν ειμαι τοσο της ταβερνας για να πω κατι συγγεκριμενο...
 
λοιπων παιδες να κανω μια πρωταση και εγω;;στης 15 του μηνα που βλεπω οτι ολημας κληνουμε για εκη,,εχουμε στο χωριομου νιγριτα σερρων ενα πανυγηρι,που γιορταζουμε τον αγιο θωμα,,απο το πρωι ξεκιναμε με σκοποβωλη με πλουσια δωρα,και μετεπητα εχη τρεξιμω 2χιλ, ποδηλατοδρομια , σφεροβολια υποδρομιες,,και το απογευμα παλη,,,διαλεξτε λοιπων αθλημαααααα.my man..xm..xm..badboys..very funny..my man.και βεβαια φουλλλλ καντινεςςςςffffbeerbeer,,,,,,,,,λοιπων ακουω πρωτασηςςςς,,,και εαν γουσταρουμε κανουμε την σκοποβολημας και μετα εχουμε πωλες επιλογεςςςς απο καντινα,,ταβερνακι, και εαν γουσταρεται εχουμε 3,4 κυνηγετικα κιοσκια,,και κανουμε ενα μπαρμπεκιου εκη μεσα στην φυσηηηηηη.seveys..lazy..lazy.σας γεμησα την μερααααα τι αλο να κανοοοοο.RESPECT.
 
Back
Top