Συνάντηση μελών του FORUM από ΚΜ-ΑΜΘ και σια...

Να κάνω και μια ερώτηση απορία τώρα που χάζευα από το pc τις φωτογραφίες σας....το να κάνει mirror τις φωτογραφίες ένα κινητό το καταλαβαίνω....το να δείχνει τη maxus και την μπενελα για αριστερές και τα παιδιά (ο Βίκτωρας και το άλλο παιδί που δεν ξέρω φατσικά ποιος είναι) που τουφεκάνε πιατάκια να ρίχνουν σαν αριστερόχειρες πως το κάνατε???? .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
φιλε κωστα της φωτο της τραβουσα σελφ διωτι ο φακος της καμερας της βγαζη θολα, γιαυτο σου φενωνται αριστεροχερι.shake hands.
 
Ωραία περάσαμε, πολύ φαγητό ρεγγα από το ποτάμι, πανσετες, λουκάνικα, ορνιθα , προβατίνα , ορτυκια του Σάκη και πολλές μπεκατσες επίσης του Σάκη , κρασί, τσίπουρα και πολλά πιατάκια για σκοποβολή.
IMG-20190217-125848.jpg

IMG-20190217-125821.jpg

IMG-20190217-115152.jpg
Μπράβο Σας Κύριοι...πάντα τέτοια
 
Να κάνω και μια ερώτηση απορία τώρα που χάζευα από το pc τις φωτογραφίες σας....το να κάνει mirror τις φωτογραφίες ένα κινητό το καταλαβαίνω....το να δείχνει τη maxus και την μπενελα για αριστερές και τα παιδιά (ο Βίκτωρας και το άλλο παιδί που δεν ξέρω φατσικά ποιος είναι) που τουφεκάνε πιατάκια να ρίχνουν σαν αριστερόχειρες πως το κάνατε???? .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Κωστα αυτο ακριβως επαθα και εγω οταν τις ειδα ....
νομιζα οτι ειμουν σε αλλο κιοσκι.... ρε γαμοτι μου λεω τοσο πολυ ηπια .drunk.
και τα εβλεπα ολα αναποδα σκορδο-κρεμυδι . . . .
κατι εχει κανει ο ΣΑΚΗΣ !!!!
Περα απο την πλακα θα πω οτι ηταν ενα υπέροχο Σ/Κ
γιατι ξεκινησε απο το Σαββατο με τα τηλ. την συνενοηση, πειραγματα με τα παιδια κτλ.
Και απο την Κυριακη το πρωι στην πραξη... ραντεβου στο Τιταν τρεια αυτοκινητα και δρομο για πανω.
Εγω με το freeman δοκιμασαμε την τυχη μας για καμια τσιχλα και οι υπόλοιποι για καμια μπεκατσα....
δηλαδη να περάσει λιγο η ωρα, να περπατήσουμε και για να μας ανοιξει και η ορεξηbbq2
Ωραια μερος με ομορφα τοπια, υπεροχη μερα....
Και σε ολα αυτα αν προσθεσεις και την τελεια παρεα . . . . . εεεε τοτε. . .
Μου επιβάλετε να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια, και οτι περασα φανταστικα...
Για να καταλαβετε οτι παρατησα το κινητο μια που εφτασα, και το ξαναπιασα οταν βραδιασε...
και η μονες φωτο που εχω ειναι στο τελος μετα που φυγαν ολοι.....

Απο ενα γρηγορο απγευματινο καρτερακι για τσιχλες με τον φιλο μου Σακη.


Που πλεον ειμαι πεπισμενος οτι περα των θηραματων δεν γινόταν να κλείσει πιο ομορφα η κυνηγητική σεζον για μενα.......
 
Συνάντηση γίγας χθες τα 4 βουνά της κυνηγετικής πορείας tallas 22 Alex 1050bar και kyrmitsos. Ανταλλαχτηκαν εμπειρίες, κατέβηκαν μπύρες και καφέδες και σύντομα προγραμματιζεται ένα καλό κυνήγι.
Όλες οι φωτός είναι ακατάλληλες γι αυτό και δεν ανεβαινουν.yel.
 
Back
Top