Συνάντηση Μελών στην ύπαιθρο για το καλωσόρισμα της Αγίας Τσίχλας

Last edited:
Να μιλήσουμε με ημερομηνίες παιδιά... Λογικά μια Κυριακή προβλέπω τι θα λέγατε για Κυριακή 16/10; Είναι λίγο νωρίς για να έχει πολλά πουλιά αλλά έχουμε πετύχει στο παρελθόν τσιχλάκια!
 
Να μιλήσουμε με ημερομηνίες παιδιά... Λογικά μια Κυριακή προβλέπω τι θα λέγατε για Κυριακή 16/10; Είναι λίγο νωρίς για να έχει πολλά πουλιά αλλά έχουμε πετύχει στο παρελθόν τσιχλάκια!
16/10 ας πούμε υποθετικά ότι είναι η έναρξη της τσίχλας και εκτιμώ ότι είναι δύσκολο να συντονιστούμε με κάποιο τσιχλοτόπι που να βολέψει όλους
όλοι θα σκορπίσουμε για την μεγάλη ελπίδα από Αττική Βοιωτία Πελοπόνησσο :)
 
Last edited:
16/10 ας πούμε υποθετικά ότι είναι η έναρξη της τσίχλας και εκτιμώ ότι είναι δύσκολο να συντονιστούμε με κάποιο τσιχλοτόπι που να βολέψει όλους
όλοι θα σκορπίσουμε για την μεγάλη ελπίδα από Αττική Βοιωτία Πελοπόνησσο :)
Για 23/10 δεν θα βόλευε ?
 
Μάγκες σα μέρος εκεί που έγινε πέρυσι η γιορτή λήξης είναι πολύ καλά! Ημερομηνία 16/10 είναι επίσης πολύ καλά αν έχει κάνει καλούς καιρούς! Έχω πετύχει πολλές χρονιές καλό πέρασμα 12 και 13 Οκτώβρη στο συγκεκριμένο σημείο!
 
Μάγκες σα μέρος εκεί που έγινε πέρυσι η γιορτή λήξης είναι πολύ καλά! Ημερομηνία 16/10 είναι επίσης πολύ καλά αν έχει κάνει καλούς καιρούς! Έχω πετύχει πολλές χρονιές καλό πέρασμα 12 και 13 Οκτώβρη στο συγκεκριμένο σημείο!
Συμφωνω αλλά και το σημείο της συγκέντρωσης είναι ότι πρέπει για μάζωξη
Και βροχή να πιάσει θα την πέσουμε κάτω από το κιόσκι ή δίπλα στο εκκλησάκι που είχε και τζάκι
 
Μάγκες εκείνο το Σαββατοκύριακο θα είμαι στο Σμόκοβο.
Η επιλογή του τόπου τέλεια , η ημερομηνία ακόμα πιο τέλεια , όσοι πάνε θα περάσουν καταπληκτικά.shake hands.

Ζηλεύω:(
 
Στις 23 εχουν μαζωξει οι Κρητικοι....θα νομιζουν οτι τους κανουμε εμπαργκο..!!!.yelling.
Θα συναγωνιστουμε για το ποιοι θα αδειάζουν ποιο γρήγορα τις σχάρες .terror..sarcastic..sarcastic.
Μάγκες και στις 23 καλά είναι ή
έστω και μετά το τριήμερο στις 28 το ΣΚ που ακολουθει αρκεί να μπορούν όλοι ;)
 
Με φρενάρει παιδιά ότι δεν ξέρω την περιοχή και τα καρτερια. Όπως και να έχει έχω να κυνηγήσω από πέρυσι και θα ήθελα να είμαι σε ένα οικείο μέρος. Θα ήθελα πολύ να βρεθούμε πάλι παρέα αλλά με τρώει λίγο αυτό το γεγονός. Δεν ξέρω πραγματικά τι θα κάνω. Τελευταία στιγμή θα αποφασίσω.
 
εγώ από την άλλη δεν ξέρω καθόλου καρτέρια κοντά στην Αθήνα, μόνο πέρσι που πήγαμε εκεί στην λήξη, αν έχετε άλλες προτάσεις είμαι διαθέσιμος και έτσι και αλλιώς άγνωστα θα είναι τα μέρη αλλά καλή η παρέα .sarcastic.
 
Back
Top