Συμβουλές και συνταγές ιδιογόμωσης

Έχεις μυνημα σταυρο
...πείτε και σε μας βρε παιδιά την πατέντα του jonh player special να την μάθουμε και εμείς.......
εκτός και εάν ο jonh player δεν επιθυμεί οπότες, να βάλουμε του Γιάννη?????

Eρώτηση. Εχει κάποια διαφορά π.χ ένα φυσιγγι 28άρι με 8άρι πάφυλα αν γεμιστεί μετα ιδια υλικά (καψουλι πυριτιδα σκαγια)αλλα με αρκετά μεγαλύτερο πάφυλα?
Ναι... και νομίζω ο άρις από εδώ κάπου το είχε πει... κοντιτερο μεταλλο= περισσότερο ελεύθερο πλαστικό το όποιο κατά την πυροδοτήσει φουσκώνει και μεγαλώνει ο χώρος καύσης της πυρίτιδας.. αυτό που φαίνεται αρχικά είναι η μείωση της ταχύτητας..

Περιοχή
Μαρκόπουλο
Όνομα
Aρης
Ναι... και νομίζω ο άρις από εδώ κάπου το είχε πει... κοντιτερο μεταλλο= περισσότερο ελεύθερο πλαστικό το όποιο κατά την πυροδοτήσει φουσκώνει και μεγαλώνει ο χώρος καύσης της πυρίτιδας.. αυτό που φαίνεται αρχικά είναι η μείωση της ταχύτητας..
Αρα ποιό γρήγορο.

Περιοχή
Σαμος
Όνομα
Νικολαος
Προσεχε με τους κωνικους πατους γιατι μπορουν ευκολα να
μετατρεψουν οπλο σε κουρμπαδορο....
ποιο πολλες λεπτεμεριες θα ηθελα εαν γηνετε απο καπιον που ξερει , με τους κονηκους πατους , τι να προσεξω , τι να μην βαλω , ισχυρο καψουλι διβασηκη πυρητηδα , προδευτηκη , τι απο ολα να αποφυγω , η καλυτερα τους καλυκες με κωνικους πατους ,

Όνομα
Αλεξανδρος
Αλεχ τι λεει αυτο ειναι ευθηβολο ; εχω κανα 200 κοματια 28 γρ αλλα δεν τα εχω δοκημασει
Πανε εκει που κοιταει η κανη και τα 28 και τα 32 που γεμιζω.
Απλα δεν θελει πολυ "σιδερωμα" αυτο το μονοβολο.
Δοκιμασμενα και με διοπτρα στα 90 μετρα με -22C Λετονια:)

Πανε εκει που κοιταει η κανη και τα 28 και τα 32 που γεμιζω.
Απλα δεν θελει πολυ "σιδερωμα" αυτο το μονοβολο.
Δοκιμασμενα και με διοπτρα στα 90 μετρα με -22C Λετονια:)
Πόσο της βάζεις Άλεξ 2.10 ;
Αν θές μ'απαντάς ,έτσι κι'αλλιώς εδώ απαγορεύονται απλά για δική μου γνώση μετά από πολλές δοκιμές με no limit