Συμβατικά

Alfa romeo 147 που τα τελευταια 2 χρονια εχει παει σε μερη που σιγουρα δεν φανταζοταν κ σιγουρα δεν εχει παει αλλη alfa romeo... Σριβει, σταματαει, αλλα καιειιιιιιιιιιιιιιιιι.... Πολυ....
Συντομα θα μας αποχαιρετισει με βαρια καρδια για κατι πιο κυνηγετικο...
 
Mazda 6 2006 1800 με lpg τα τελευταια χιλιομετρα... Παντου και παντα μαζι... απροβληματιστα... πραγματικα μηδεν προβληματα... ΜΗΔΕΝ...
Στην οικογενεια προστεθηκε ενα ΚΙΑ picanto lpg 2014 το οποιο αεριο εργοστασιακο, μηδεν τελη, και το εχω χωσει στα βαθια...
 
Eγω το πηγα αναποδα. Ειχα Vitara 2.0lt και δυστυχως πηγε για αποσυρση, για να παρω ενα Hyundai i20 . Λογω καταναλωσης, λογω οτι εκανα τα περισσοτερα χιλιομετρα μεσα στη πολη, λογω τελων κυκλοφοριας. Του χω πιει το αιμα σχετικα, εχει παει σε καποια κατσαβραχα, οχι πολλα ομως γιατι ειναι σχετικα καινουριο ακομα. Λιγο με τη σκυλιτσα με ξεβολευει, θα τη βρουμε την ακρη ομως
 
Audi A4 μοντέλο 1995 με 230000 χλμ
μηχανικά είναι άριστο γιατί το προσέχω
εσωτερικά έχει θέμα γιατί δεν το προσέχω
πρόσφατα του έριξα γκαζόν .ha ha ha.
 
Ford Fiesta 1.0L 100hp Οκτώβριος 2013. Με συνοδεύει στα κυνήγια μου αλλά επειδή είναι χαμηλό δεν με βολεύει σε πολλά μέρη που θέλω να πάω. Ευτυχώς στην παρέα έχουμε άτομα με SUV. Καίει πολύ λίγο, μηδενικά τέλη, άψογη οδηγική συμπεριφορά και βολικό για παράνομο SEX .sarcastic.
 
Παρανομο σεξ στο αμαξι; Μιλας με ατομα που δυσκολευονται ακομα και να βγουν απ'αυτο, οχι να κανουν και τετοιες δραστηριοτητες. .sarcastic.

Οντως το τζιπ δε βολευε, αυτο δε το χω δοκιμασει :(
 
Κάντε .sex hard. παντού ...στα τζιπ στα συμβατικά στα όρθια.... παντού λέμε.victory..victory.

.off topic..ban.
 
Last edited by a moderator:
VW Golf μοντέλο 2009 με μόνο 50.000km πάνω του ως τωρα. Το αμάξι είναι τρένο δεν φεύγει από στροφή, είναι γρήγορο, είναι οικονομικό και αν τραβήξω τα καθίσματα μπροστά κάτι γίνεται και με το σεξ. .sex hard.
Το αγοράσαμε να το έχουμε σαν οικογενειακό και είπαμε να μην του κάνουμε πολλά χιλιόμετρα όπως και γίνεται. Που να ήξερε όμως ο πατέρας μου ότι όταν το παίρνω εγώ το χρησιμοποιώ και ως offroad τζιπάκι και φτάνει η λάσπη ως τον ουρανό.
 
Ford Fiesta 1.6 μοντέλο 2004 με περίπου 200.000 χιλιόμετρα....
Με μία λέξη...σκυλί!!!
Αυτό το αμάξι άμα είχε χέρια,θα με είχε πλακώσει στις φάπες...:D
Δεν μπορείτε να φανταστείτε που το έχω πάει...
Όσο από .sex hard.....με έχει ξελασπώσει πολλές φορές όταν δεν υπήρχε άλλος διαθέσιμος χώρος....sarcastic.
Τώρα από την νέα χρονιά θα ψαχτώ για κανένα Jimny μεταχειρισμένο γιατί δεν πάει άλλο με αυτό.
 
Audi A4 μοντέλο 1995 με 230000 χλμ
μηχανικά είναι άριστο γιατί το προσέχω
εσωτερικά έχει θέμα γιατί δεν το προσέχω
πρόσφατα του έριξα γκαζόν .ha ha ha.
Χαχαχαχαχαχ τα ατομα ειναι περίπτωση λεμε.very funny.
 
Nissan Almera Challenge 1392cc 100 hp από το 2000 ειδική έκδοση της αντιπροσωπείας (περισσότερα άλογα, χαμηλωμένο) εντός έδρας άψογη συμπεριφορά, άνετα ταξίδια και λογική κατανάλωση... Εκτός σε περιορίζει πάρα πολύ... Σε κάνα χρόνο που θα πάρω το δίπλωμα θα σας πω και από σεξ πως τα πάει χαχαχαχαχα

Α έχει κάνει μόνο κοντά στα 150000 χλμ
 
Toyota rav4 cvt καλουτσικο αυτοκινητο με καποια μικροπροβλήματα στην κρεμαγιερα και ψαλιδια τα οποια διορθωθηκαν μεσω εγγυησης.
vw cross polo 1.6d dsg7 diesel.120000 xlm με ελαχιστα προβλήματα προς το παρον!!!
vw golf gt dsg 170 αλογα,καλο αυτοκινητο στο δρομο αλλα πολλες ζημιες ο κηνητηρας.
 
Οpel vectra 1600 μοντελο 1992 με 346.000 χλμ
Αν ειχε στομα θα εκανε διαμαρτυρια στο Συνταγμα .yel.
Εχει γυρισει παραπανω απο την μιση Ελλαδα για κυνηγι απο την Ορεστιαδα μεχρι την Καλαματα χωρια οτι γυρω στα 14 χρονια κινειται στον κηφισο σε καθημερινη βαση και στο κεντρο της Αθηνας
Απο ζημιες τιποτα μονο τα τυπικα σερβις ;)
Σκυλι το ατιμο ;)
 
Πιστεύω πως είναι θέμα χρόνου να πάρει μέτρα και η Ελλάδα (βέβαια εδώ πρωτίστως για έσοδα και μετά για το περιβάλλον), αφού έστρεψαν όλο τον κόσμο στην αγορά πετρελαιοκίνητων, τώρα είναι ευκαιρία για εισπράξεις...
http://www.enikonomia.gr/auto/19475...-Agglia-SOS-ekpempoyn-oi-aytokinhtoviomh.html
 
Back
Top