Συμβατικά

Πιθανον απο ηλεκτρολογικο βραχυκυκλωμα, μαλλον κλειδωσε το αμαξι και πανω στον πανικο η ατυχη γυναικα δεν μπορουσε να ανοιξει την πορτα.
Κάποτε το Υπουργείο Συγκοινωνιών είχε κυκλοφορήσει ένα βιβλιαράκι για την ασφάλεια της οδήγησης γενικά. Μέσα στα απαραίτητα εργαλεία που συνιστούσε να υπάρχουν δίπλα στον οδηγό, ήταν ένα σφυρί για τα τζάμια και μια μικρή λάμα για κόψιμο ζωνών!
 
Κάποτε το Υπουργείο Συγκοινωνιών είχε κυκλοφορήσει ένα βιβλιαράκι για την ασφάλεια της οδήγησης γενικά. Μέσα στα απαραίτητα εργαλεία που συνιστούσε να υπάρχουν δίπλα στον οδηγό, ήταν ένα σφυρί για τα τζάμια και μια μικρή λάμα για κόψιμο ζωνών!
Παλιότερα γνωστός μου δικηγόρος κουβαλούσε μαζί στο ΙΧ του ένα μικρό μαχαίρι. Γιατί; ''Για να κόψω τη ζώνη αν χρειαστεί''. Τότε μου είχε φανεί παράξενο. Όμως έχει τη σημασία του τελικά....think.
 
Καλησπέρα σας. Για πείτε γνώμες και εμπειρίες για smart for two, μοντέλο '03-'07 , 700 κυβικά, βενζίνη .
Ήδη έχω μιλήσει με δύο κατόχους και μου είπαν τη γνώμη τους. Έχει θετικά και αρνητικά ,(όπως όλα τα οχήματα) σε γενικές γραμμές κατάλαβα ότι αν του φερθείς όμορφα θα σου φερθεί όμορφα.
Ευχαριστώ.
 
Καλησπέρα σας. Για πείτε γνώμες και εμπειρίες για smart for two, μοντέλο '03-'07 , 700 κυβικά, βενζίνη .
Ήδη έχω μιλήσει με δύο κατόχους και μου είπαν τη γνώμη τους. Έχει θετικά και αρνητικά ,(όπως όλα τα οχήματα) σε γενικές γραμμές κατάλαβα ότι αν του φερθείς όμορφα θα σου φερθεί όμορφα.
Ευχαριστώ.
Αν μπορείς να αποφύγεις την αγορά του.Εχει θετικά όπως ομορφιά,γουστοζικο,ματζεβελο στην πόλη,εύκολο παρκάρισμα. Απο ασφαλεια κουβάς.Μηχανολογικά είναι μεγάλη πατάτα με πάρα μα πάρα πολλά προβλήματα.Σε γενικές γραμμές με το smart έχεις μια χαρά όταν το αγοράζεις και δύο χαρές όταν το πουλάς και το ξεφορτωθείς.
 
Καλησπέρα σας. Για πείτε γνώμες και εμπειρίες για smart for two, μοντέλο '03-'07 , 700 κυβικά, βενζίνη .
Ήδη έχω μιλήσει με δύο κατόχους και μου είπαν τη γνώμη τους. Έχει θετικά και αρνητικά ,(όπως όλα τα οχήματα) σε γενικές γραμμές κατάλαβα ότι αν του φερθείς όμορφα θα σου φερθεί όμορφα.
Ευχαριστώ.
http://www.smartclub.gr/forum/content.php/190-
 
Back
Top