Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

καλησπέρα , έχει κάποιος δοκιμάσει κάποιο αφτερμαρκετ σε α400 σε 3* και ποια τα αποτελεσματα?
Άρη δεν νομίζω ότι θα βρεις κάτι καλύτερο απ'το μαμά. Τα τσοκ τηςA400 τα HP είναι απαιχτα. Πριν αγοράσεις βρες αυτό που θες δανεικό και ρίξε πίνακα να συγκρίνεις
 
Ένα briley 3ari στην α400 έχει πάνω φίλος γιατρός και δεν το αλαζει ποτέ από τότε που την εχει πάρει έχω δει καταπληκτικές ντουφεκιες του κοντά μακριά μιλαμε για χρόνια γιατί την εχει από τότε που πρωτοβγηκε ακόμη και στα Σκόπια που πάει για φάσα με αυτό ρίχνει του το χε συστήσει ένας που δοκίμαζε της bereta στην Ελλάδα σκοπευτης μου χει πει τον είχε γνωρίσει λόγο της δουλειάς λέγοντας ότι αυτό είναι το τσοκ που αποδίδει καλύτερα σε αυτό το οπλο και το φυσάει κιόλας ο φίλος γιατρός το παράδακι ρίχνει σωρό φυσίγγια και ακριβά δηλ και 300€ να κάνε το τσοκ θα το παιρνε.
 
Ένα briley 3ari στην α400 έχει πάνω φίλος γιατρός και δεν το αλαζει ποτέ από τότε που την εχει πάρει έχω δει καταπληκτικές ντουφεκιες του κοντά μακριά μιλαμε για χρόνια γιατί την εχει από τότε που πρωτοβγηκε ακόμη και στα Σκόπια που πάει για φάσα με αυτό ρίχνει του το χε συστήσει ένας που δοκίμαζε της bereta στην Ελλάδα σκοπευτης μου χει πει τον είχε γνωρίσει λόγο της δουλειάς λέγοντας ότι αυτό είναι το τσοκ που αποδίδει καλύτερα σε αυτό το οπλο και το φυσάει κιόλας ο φίλος γιατρός το παράδακι ρίχνει σωρό φυσίγγια και ακριβά δηλ και 300€ να κάνε το τσοκ θα το παιρνε.
Εδω το πήρα εγώ....ο Ντοκ δεν θα το έπαιρνε ❓τότε κόστιζε 120 €γιουριααααα εγώ πήρα το λάιτ φουλ7.5/10 για να διαπιστώσω ότι το μαμά φουλ(8/10) βγάζει καλύτερες κατανομές‼️
 
Ένα briley 3ari στην α400 έχει πάνω φίλος γιατρός και δεν το αλαζει ποτέ από τότε που την εχει πάρει έχω δει καταπληκτικές ντουφεκιες του κοντά μακριά μιλαμε για χρόνια γιατί την εχει από τότε που πρωτοβγηκε ακόμη και στα Σκόπια που πάει για φάσα με αυτό ρίχνει του το χε συστήσει ένας που δοκίμαζε της bereta στην Ελλάδα σκοπευτης μου χει πει τον είχε γνωρίσει λόγο της δουλειάς λέγοντας ότι αυτό είναι το τσοκ που αποδίδει καλύτερα σε αυτό το οπλο και το φυσάει κιόλας ο φίλος γιατρός το παράδακι ρίχνει σωρό φυσίγγια και ακριβά δηλ και 300€ να κάνε το τσοκ θα το παιρνε.
Γιάννη στην Beretta 1301 με 18,6 αυλό HP τσοκ , έχω και εγώ ένα briley 3 Άρη και είμαι πολύ ευχαριστημένος
 
δεν είναι τα τσοκ φίλε Άρη,,η Α400 έχει πολύ καλά τσοκ, τα έχω δοκιμάσει εκτενώς σε αρκετές βολές μακριά κοντά με κρύα με ζέστες και διάφορα φυσίγγια

άλλαξε τα φυσίγγια που δουλεύεις και θα βρείς την υγεία σου !
 
Γιάννη στην Beretta 1301 με 18,6 αυλό HP τσοκ , έχω και εγώ ένα briley 3 Άρη και είμαι πολύ ευχαριστημένος
Έχεις και μια από τις αγαπημένες μου Μπερέτες που θα πάει θα έρθει και αυτή κάποια στιγμή στα χέρια μου το αν θα μείνει είναι άλλη ιστορία αλλά τη γουστάρω από τότε που βγήκε.
 
Ποιό το πραγματικό κόστος ενός τσοκ για μια εταιρία ;;;

Υλικό, κοπτικά, λειαντικά ...
5€ ;
Εξαρτάται Βασίλη έχω ακούσει από άνθρωπο που είχε πάει στην μπενελι στο εργοστάσιο στην Ιταλία πριν βγουν οι κριο μπενελι που θα σας γράψω τι μου είπε αλλά μην αρχισεται να με βριζεται ότι στη μπενελι στοίχιζε 20 ευρώ η κάθε κανη και λέω ρε πουστη αν αληθεύει δικαίως έχουν το όνομα τι οι Ιταλοί είναι οι μεγαλύτεροι απατεώνες του πλανήτη μετά από μας χαχαχα.
Σκέψου το τσοκ πόσο στοιχίζει.
 
Back
Top