Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

ήταν επιλογή μου Άλεξ το LF ,,να σου πω την αλήθεια περιμένω να πάρω τουφεκιά Full μπορεί και λίγο πιο σφιχτή αν κρίνω από το M που έχω
Κι εγω πιστευω θα ειναι Full η τουφεκια, να το δοκιμασεις τον χειμωνα στις μαυρες το σουρουπο που περνανε σαν στουκας!!!.yelling.
 
Φέτος δεν θα κυνηγήσω πολύ τσίχλα,,,μου έλειψαν φάσσα και υδρόβιο
Eιναι ο καταλληλος συνδιασμος για το καλιτερο αποτελεσμα στο κυνηγι φασσας και υδροβια .Στην περιπτωση που το βρεις περισσοτερο κλειστο προς το Full κατεβα ενα νουμερο κατω για να εχεις την περιφερεια που σου χρειαζεται.
 
Καλοριζικο Παυλο και καλα καπνισματα..μου βαζετε και μενα σιγα σιγα το σαρακι να παρω ενα χειροφρενατο να δω τι ψαρια πιανει
Με τους πυραυλους εδαφους αερος που φτιαχνεις δεν χρειαζεσαι εσυ.
 
Με τους πυραυλους εδαφους αερος που φτιαχνεις δεν χρειαζεσαι εσυ.
Η αληθεια ειναι αυτη αλλα θα θελα να στελνω εναν πυραυλο με κοντη ατρακτο πανω στο πουλι και να το περνω απο το εδαφος μαδημενο..δεν ξερω ειμαι σε διλημμα να τσιμπησω ενα φρενατο ή να παρω κατι ωτοασπιδες jack payke που εχει ο Μανδηλαρας πανω κατω σ αυτα τα λεφτα για να μην γινω κουφαλογο σε μερικα χρονια;με τρωει ο κ..λος μου να ξοδεψω παλι
 
Η αληθεια ειναι αυτη αλλα θα θελα να στελνω εναν πυραυλο με κοντη ατρακτο πανω στο πουλι και να το περνω απο το εδαφος μαδημενο..δεν ξερω ειμαι σε διλημμα να τσιμπησω ενα φρενατο ή να παρω κατι ωτοασπιδες jack payke που εχει ο Μανδηλαρας πανω κατω σ αυτα τα λεφτα για να μην γινω κουφαλογο σε μερικα χρονια;με τρωει ο κ..λος μου να ξοδεψω παλι
Παρε το kicks και ασε τις ωτοασπιδες, μπορεις να βολευτεις με λιγο βαμβακι...
 
μόλις παρελήφθη Kicks Smoke 30 ή αλλιώς LF 9/10 `για την Fabarm .my man.
Και fabarm και κικς και lf? Που σκοπεύεις να τουφεκας? Για 60+ μέτρα με 'ωραιο' φυσιγγιο μου κάνει ο συνδυασμός. Καλορίζικο εύχομαι να το χαρείς... Και αν το δοκιμάσεις ανέβασε καμία φοτο να μας πέσουν τα σαγόνια
 
Η αληθεια ειναι αυτη αλλα θα θελα να στελνω εναν πυραυλο με κοντη ατρακτο πανω στο πουλι και να το περνω απο το εδαφος μαδημενο..δεν ξερω ειμαι σε διλημμα να τσιμπησω ενα φρενατο ή να παρω κατι ωτοασπιδες jack payke που εχει ο Μανδηλαρας πανω κατω σ αυτα τα λεφτα για να μην γινω κουφαλογο σε μερικα χρονια;με τρωει ο κ..λος μου να ξοδεψω παλι
Μελισσοκερι φίλε.. .very funny.πάντως παίζεις στα άκρα.. άμα πάρεις kicks έτσι όπως κάνει θα κουφαθείς τελείως αν πάρεις ότοασπίδες δεν θα ακούς στο κυνήγι .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .yelling.
 
Back
Top