Συγκρίσεις aftermarket chokes ΡΜ-Κicks-Μüller (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Όνομα
Τολης
Καλά για κοντακια που ρίχνουν όρτσα δν κάνουν εννοείται. Αλλά για το μ.ο των κυνηγών που ρίχνουν ψιλοσωστα (και ας μην έχουν ρυθμίσει κοντακια) ένα kicks mod(***) δν πιστεύω να τους δυσκολέψει τόσο. Εγώ κυνηγούσα 16 χρόνια με λάθος κοντάκι πάνω μου και πήγαινα και καλά και μόλις έφτιαξα τον κωνο προσαρμογής δν βαραγα ελέφαντα στα 10 μέτρα. Αναγκαστικά το έφερα στα μέτρα μου και όλα έγιναν εύκολα.. Οπότε και με το kicks δν δυσκολεύτηκα καθόλου. Τώρα ζαχαρώνω και ένα xf buck kicker
Εσυ παρτο φιλε μου οι αλλοι 9 ομως οχι εκτως κι αν αρκουντε να τουφεκαν ακινιτα χαρτονια γιατι ο μεσο ορος ειναι ειναι μακρυα απο την πραγματικοτητα γτ αν δεις στην ουσια ολοι οι διευρημενοι αυλοι εχουν μια πολυκαλη ισικατανομη σε ολη την περιφερια γι αυτο και σκωτωνουν καλυτερα εχουν πιο ανοιχτη οφελημη τουφεκια

Όνομα
Κωστας
Εσυ παρτο φιλε μου οι αλλοι 9 ομως οχι εκτως κι αν αρκουντε να τουφεκαν ακινιτα χαρτονια γιατι ο μεσο ορος ειναι ειναι μακρυα απο την πραγματικοτητα γτ αν δεις στην ουσια ολοι οι διευρημενοι αυλοι εχουν μια πολυκαλη ισικατανομη σε ολη την περιφερια γι αυτο και σκωτωνουν καλυτερα εχουν πιο ανοιχτη οφελημη τουφεκια
Έχεις δίκιο σε αυτό

Όνομα
Αλεξανδρος
Εγω που κλεινω και τα δυο ματια τι να κανω? Να το πουλησω? .sarcastic.