Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Καλώς τα δέχτηκα.. Ευελπιστω σε βολές ακαριαιες γύρω στα 50μ κυρίως για τα γαλάζια. Αντε να δουμε.. View attachment 6598
Καλορίζικο... δαιμονισμένο τσοκ με συνάρτηση με ένα κάλο φυσίγγι, τρομάρα μου εκτός από δυάρι το πήρα και σε τριάρι για τις τσίχλες, ε κάποιες περνάγανε πιο κοντά και τις διέλυσε ήταν για πέταμα τα πουλιά όποτε βολεύτηκα στα κοντά με ένα gemini 4ρι.
πάρε μια γεύση από τα σκασίματα που κάνει το 0,20
6600
 
Καλορίζικο...θα δεις ότι τα 50 είναι άκρως εκμεταλλεύσιμα με αυτό το τσοκ...νο5-5,5 σκαγια με υψηλό ποσοστό αντιμονιο και θα δεις κωλοτουμπες άνω των 50...!!!
Ευχαριστώ.. Έχεις να προτείνεις κάποια φυσιγγια συγκεκριμένα με αντιμονιο??
 
Καλορίζικο... δαιμονισμένο τσοκ με συνάρτηση με ένα κάλο φυσίγγι, τρομάρα μου εκτός από δυάρι το πήρα και σε τριάρι για τις τσίχλες, ε κάποιες περνάγανε πιο κοντά και τις διέλυσε ήταν για πέταμα τα πουλιά όποτε βολεύτηκα στα κοντά με ένα gemini 4ρι.
πάρε μια γεύση από τα σκασίματα που κάνει το 0,20
View attachment 6600
Τέτοια θέλω να βλέπω γτ οριακά κάποιες καριολιτσες (φασσια) μου το παίζουν δύσκολες. Ενα gemini LF επίσης είναι στα σχέδια μου καθώς και ένα brain. Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά για τις ευχές σας .big smile.
 
2* 35μετρα 34γρ 1ν
View attachment 6616
Στα 35μ Γιάννη δν εχουμε θέμα. Στα 50μ θέλω να μου δίνει ακαριαιες καταβολές το συγκεκριμένο LF στις γαλάζιες. Έχεις καμιά δοκιμη πάνω κάτω σε αυτές τις αποστάσεις? Πάντως ότι υδροβιο μπει εκεί μέσα δν θα καταλάβει τι έγινε
 
Back
Top