Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Mπορει να ειναι στραβοφτιαγμενο και το τσοκακι, δοκιμασε και με μαμα τσοκ να δεις
αν ειναι το ιδιο.
Αν έχει θέμα το τσοκ το διάφορες μπορεί να πάρω στον πίνακα και γενικά επιδρά κάπως αρνητικά..... πάντως και με μαμά και με το gemini οι τουφεκιές μου πάνε στο ίδιο σημείο
 
Το παρατήρησα τώρα που έβαλα το Gemini με το μαμα της δεν το είχα παρατηρήσει αλλά ίσως συμβαίνει και με εκείνα το ίδιο .....ίσως έτσι εξηγείται και ότι φεύγει αριστερά η τουφεκιά μου .......
Tελη εγώ το είδα αυτό στη Μ2 με το μανισιο το 3 τσοκ .
 
Εδώ μάγκες τι παίζεται???
View attachment 6372
μην τρελαίνεσε αφού η φούστα του τσοκ είναι πιο μέσα από τον άυλο δεν υπάρχει θέμα και στην breda έτσι μου είναι όπως και στην mosberg και οι δυο κέντρο μου πάνε με αρκετά τεστ γιατί είμαι και ολίγων ψυχακιας με τέτοια πράγματα.
6543
 
Καλώς τα δέχτηκα.. Ευελπιστω σε βολές ακαριαιες γύρω στα 50μ κυρίως για τα γαλάζια. Αντε να δουμε.. View attachment 6598
Καλόκαυτο Κωστή...
Με καβάλησαν 2 μπλε σήμερα αλλά με Ν.8 δν κάνουμε τίποτα στα 50m..........:confused:
 
Καλώς τα δέχτηκα.. Ευελπιστω σε βολές ακαριαιες γύρω στα 50μ κυρίως για τα γαλάζια. Αντε να δουμε.. View attachment 6598
Καλορίζικο...θα δεις ότι τα 50 είναι άκρως εκμεταλλεύσιμα με αυτό το τσοκ...νο5-5,5 σκαγια με υψηλό ποσοστό αντιμονιο και θα δεις κωλοτουμπες άνω των 50...!!!
 
Καλώς τα δέχτηκα.. Ευελπιστω σε βολές ακαριαιες γύρω στα 50μ κυρίως για τα γαλάζια. Αντε να δουμε.. View attachment 6598
Καλορίζικο Κώστα,εύχομαι να είναι αυτό που έψαχνες και να σου δώσει το κάτι παραπάνω στις μακρινές τουφεκιές!
 
Back
Top