Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Χαχαχα λες ??? .very funny.

Ναι Παύλο εμένα δεν την γράφει εκεί την σύσφιξη να έχω πέσει σε πιο παλιό μοντέλο τσοκ πέζει??

Παλιο θα ηταν αν ηταν ασημενιο που εβγαζε την παλια σειρα

Edit: που και παλι τα ιδια ειναι, ιδια κραματα εχουν και πριν και τωρα, απλα πιστευω εκαναν αλλαγη στα χρωματα ισως για να μην φαινεται η βρωμια της καπνας .think.
 
Last edited:
Παιδιά ξανά κάνω την ερώτηση μήπως και γνωρίζει κανείς και μήπως σημαίνει κάτι αυτό βλέπω όλα τα gemini που έχετε πάρει εδώ μέσα αναγράφουν στην έξω μεριά την σύσφιξη ενώ εμένα παράλληλα του τσοκ?
Φίλε τέλη μου , το έχω και εγώ αυτό το τσοκ για την benelitsa μου τη Μ2 . Και σε εμένα αναγραφη τη σύσφιξη του τσοκ επάνω απο το πορτινκ , καθώς όμως και κάτω στη φούστα του τσοκ κάθετα . Δεν νομίζω να δηλωνη κατι αυτο στο τσοκ σου , η στο δικο μου , αν σου κάνει τα κέφια μετά απο δοκιμές σου , θεωρησετο αστοχία απλά . Πάντα φιλικά , ταπεινή μου γνώμη.
 
Φίλε τέλη μου , το έχω και εγώ αυτό το τσοκ για την benelitsa μου τη Μ2 . Και σε εμένα αναγραφη τη σύσφιξη του τσοκ επάνω απο το πορτινκ , καθώς όμως και κάτω στη φούστα του τσοκ κάθετα . Δεν νομίζω να δηλωνη κατι αυτο στο τσοκ σου , η στο δικο μου , αν σου κάνει τα κέφια μετά απο δοκιμές σου , θεωρησετο αστοχία απλά . Πάντα φιλικά , ταπεινή μου γνώμη.
Έγινε σε ευχαριστώ φίλε μου μήπως όλα τα crio sport δεν το γράφουν πάνω από το πορτινγκ λογικά κάτι τέτοιο θα είναι
 
Θέλω να ευχαριστήσω και από δω τον Παύλο. Επειδή με βοήθησε να αποφασίσω αλλά και να αγοράσω τα συγκεκριμένα τσοκ. Μολις τα παρω θα κάνω δοκιμές και θα τα ανεβάσω.
Άντε με το καλό!!
Να βάλεις να δούμε τα αποτελέσματα ρε πατρίδα....;)
 
Μια παρατήρηση από τη σημερινή τουφεκιά στο λαγό. Φυσίγγι F2 long range No 6 με τσοκ Kicks Smoke IC(0.010" σύσφιξη). Ο συγκεντρωτήρας κατέληξε όπως φαίνεται στις φωτό. Δεν περίμενα ότι με το συγκεκριμένο τσοκ μπορεί να μην ανοίξουν όλα τα πτερύγια...
N8wFuyo.jpg

DXNicBt.jpg
 
Μια παρατήρηση από τη σημερινή τουφεκιά στο λαγό. Φυσίγγι F2 long range No 6 με τσοκ Kicks Smoke IC(0.010" σύσφιξη). Ο συγκεντρωτήρας κατέληξε όπως φαίνεται στις φωτό. Δεν περίμενα ότι με το συγκεκριμένο τσοκ μπορεί να μην ανοίξουν όλα τα πτερύγια...
N8wFuyo.jpg

DXNicBt.jpg
Η σύσφιξη φταίει. Τι αυλό έχει η κανη σου;
 
Ελάχιστοι το έχουν εμπεδώσει. Όλοι ψάχνονται με το δαγκωμα
Αν ήταν φρένου οι τρύπες θα ταν αλλιώς η κάπως αλλιώς, η θα χαν τα εξογκωματα της paternmaster, wadwizard , δακανιαρικα ήταν τα τέως blackbore είχαν σχεδιαστεί γιαυτο το λόγο, έπονται τα Indian creek, και ένας που μου διαφεύγει το όνομά του αλλά έχει χαθεί είχε βγάλει ένα τσοκ φρένου μόνο σε σπειρωμα ρεμινκτον.
 
Back
Top