Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Καλορίζικο Παύλε, καλοτούφεκο να το χαρείς !!!
Βλέπω καλά; στο χαρτί γράψανε τιμή 1 δολλάριο ;;;; :oops: Ωραίοι !!! ;):cool:
Αυτό το .725 που γράφει, προφανώς εννοεί ότι είναι βάσει αυλού .725" (18,4 mm) έτσι;;; Οπότε αφού είναι σύσφιξη IMP.MOD. λογικά η διάμετρος στομίου πρέπει να είναι .700" δηλ. 17,8 mm (17,78 για την ακρίβεια). Μπορείς να το επιβεβαιώσεις ;;;
Ωραίο φαίνεται πάντως ... αλλά πολύ μικρές είναι οι τρύπες !!! Φοβάμαι ότι δεν θα φτάνει σε απόδοση το αντίστοιχο Kicks ... Περιμένουμε τις δοκιμές και τις εντυπώσεις σου !!! .shake hands.
 
@Αλεξανδρος επειδή ξέρω ότι σε ενδιαφέρει εδώ με το pure gold ζυγισμένη,,με 40γρ στο κοντάκι είναι λουκούμι αν και δεν με προβληματίζει καθόλου που είναι εμπροσθόβαρη,είναι μέσα στα πλαίσια των προτιμήσεων μου

4229
 
Last edited:
@Αλεξανδρος επειδή ξέρω ότι σε ενδιαφέρει εδώ με το pure gold ζυγισμένη,,με 40γρ στο κοντάκι είναι λκουκούμι αν και δεν με προβληματίζει καθόλου που είναι εμπροσθόβαρη,είναι μέσα στα πλαίσια των προτιμήσεων μου

View attachment 4229
Παυλάρα μπράβο ρε φίλε.
Καλοκάπνιστο να είναι......Πανέμορφο είναι....Και η Fabarm.....my man.....μη ξεχνιόμαστε........sarcastic.
 
@Αλεξανδρος επειδή ξέρω ότι σε ενδιαφέρει εδώ με το pure gold ζυγισμένη,,με 40γρ στο κοντάκι είναι λουκούμι αν και δεν με προβληματίζει καθόλου που είναι εμπροσθόβαρη,είναι μέσα στα πλαίσια των προτιμήσεων μου

View attachment 4229
ευχαριστώ για το πλήρες φωτογραφικό υλικό φίλε.
με εκανες να ψαχνω μεσα στο Site τους........

Ζημια μεγάλη. να τα χαρείς.
 
Καλορίζικα Παύλο! Αλλά μια παρατήρηση, νομίζω αυτά τα τσοκ όπως και τα κικς και όλα αυτά τα πάναβαρα τσοκ είναι μόνο για αυτογεμή γιατί με τέτοιο βάρος πάει το ζύγισμα στο διάολο και αν είναι και 76 + εκ. οι κάννες θα θέλουμε μισό κιλό βάρος στο κοντάκι!!
 
Back
Top