Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγηση αυτο το φαινωμενο....???

2uqzxx1.jpg


Ενω η φουστα εχει γηνει ρεταλια ο υποληπος συγκεντρωτηρας αθηκτος....

Το τσοκ που περασε ειναι ιδιοκατασκευη XXF

bfgzv4.jpg

Για την φουστα το καταλαβαινω...
Το κυαθειο μπροστα ομως ουτε το παραμικρο χαραγμα...???

Γιατι τα kikks τον κανουν ρεταλια και αυτο ουτε το παραμικρο...??

Μάλλον έχει να κάνει με τον LB6 Μιχαλιό , και μένα έτσι περίπου βγαίνουν με το Hyper Choke Full του Παπατσαρούχα .
Ξυρίζει μόνο τη φούστα τους , όχι σε τέτοιο βαθμό σαν το δικό σου βέβαια , που έχει να κάνει καθαρά με τις ταχύτητες - πιέσεις .
 
Last edited:
Τι να πω φιλε δεν ξερω, το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι ειναι πολυ κοντο το τσοκ και πολυ λιγες οι τρυπες, δεν εχουμε ιδιο σπειρωμα να σου εστελνα το kicks xfull να εκανες δοκιμη τα μπουρλοτα σου....yel.
Μαλλον αυτο που λες πρεπει να ισχύει
 
Και που κολας ρε φίλε μου. ΣΒΕ 1 Έχεις. Μην με τρελενεις τώρα ακου 40+....βγάλε το 4*και βάλε το 3*
Αστο το δικό μου μετά τα 30 κλαφτα για πες καμία γιατρια γτ σε έχω σε μεγάλη εκτιμηση
 
Την τέταρτη περαστικος απο Κομοτηνη περασα απο airgunshop και χτυπησα ένα carlson im για το m2 μεγάλη βελτίωση μεταμορφοθηκε το οπλο πληρως ευχαριστημένος σε συγκεντροση ισοκατανομή απ ότι είδα ο τυπος απο p aternmaster έχει φέρει πολυυυυυυ πραμαααααα!!!
 
Την τέταρτη περαστικος απο Κομοτηνη περασα απο airgunshop και χτυπησα ένα carlson im για το m2 μεγάλη βελτίωση μεταμορφοθηκε το οπλο πληρως ευχαριστημένος σε συγκεντροση ισοκατανομή απ ότι είδα ο τυπος απο p aternmaster έχει φέρει πολυυυυυυ πραμαααααα!!!
Και το καλύτερο μου έφερε και το poi κεντρο
 
Αυτό ρε ππαιδιά με τα pattern master ρε ππαιδιά πως γηνετε να βγάζουν πάραπάνω δηναμη στην τουφέκια ρωταω γτ το είδα με τα μάτια μου κ εμεινα με το στόμα ανοιχτο
 
Την τέταρτη περαστικος απο Κομοτηνη περασα απο airgunshop και χτυπησα ένα carlson im για το m2 μεγάλη βελτίωση μεταμορφοθηκε το οπλο πληρως ευχαριστημένος σε συγκεντροση ισοκατανομή απ ότι είδα ο τυπος απο p aternmaster έχει φέρει πολυυυυυυ πραμαααααα!!!
Καλορίζικο Τόλη !
Τα patternmaster μειώνουν την άτρακτο της τουφεκιας,για αυτό φαίνεται να βγάζουν μεγαλύτερη δύναμη .
 
Καλορίζικο Τόλη !
Τα patternmaster μειώνουν την άτρακτο της τουφεκιας,για αυτό φαίνεται να βγάζουν μεγαλύτερη δύναμη .
φιλέ μου μιλαω γ την κάθε τρυπα ξεχωριστά κάνανε μαγαλυτερα βαθουλοματα στον τενεκε και ριξανε μπολικά φυσίγγια ίδια παντα
 
Την τέταρτη περαστικος απο Κομοτηνη περασα απο airgunshop και χτυπησα ένα carlson im για το m2 μεγάλη βελτίωση μεταμορφοθηκε το οπλο πληρως ευχαριστημένος σε συγκεντροση ισοκατανομή απ ότι είδα ο τυπος απο p aternmaster έχει φέρει πολυυυυυυ πραμαααααα!!!
Καλορίζικο Τόλη!
 
Back
Top