Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Φυλος που ειχε το υδιο οπλο το ελησε φιαχνωντας ενα κονο και βαζωντας απανω τα φτινα gemini ported
Μου εκανε τοσο μεγαλη εντηποση που πραγματικα νομηζα οτι ειχε αλαξει κανη το οπλο μεταμορφωθηκε και μειωθηκε αισθητα και το κλωτσιμα
 
ατσαλόμαλλο το πιο ψιλό που μπορείς να βρείς και λαδάκι ,,στο τμήμα με τις τρύπες αυτά που έχω βρει και δουλεύουν είναι ο λιποκαθαριστής στο άσπρο μπουκάλι και το cif το κίτρινο με οδοντόβουρτσα,,αν τώρα στο κύριο τμήμα έχει λιωμένο πλαστικό που δεν φέυγει με το λάδι τότε χρησιμοποείς ασετόν καθαρό με το ατσαλόμαλλο

lipokatharistis-650ml-multi-overlay-multi.jpg
41r84TL8DqL._SY355_.jpg
 
Εγώ δεν τα έχω καθαρίσει ποτέ κ έχω ρίξει δύο καραβιες φυσιγγια... Για να είμαι ειλικρινής ούτε καν έχω κοιτάξει αν έχουν μείνει υπολείμματα
Καλα.γεματα πλαστικά υπολείμματα απ' τους συγκεντρωτηρες θα είναι.θ ανοίξεις βιομηχανία πλαστικών
.yel.
 
Απ' τους χρήστες των kicks θα ήθελα να μάθω πως τα καθαρίζουν στο εσωτερικό τους??think
Λαδακι το αφήνεις λίγη ώρα να μαλακώσει και μετά με μια οδοντόβουρτσα με σκληρή τρίχα το περνάς μέσα έξω και τέλος ένα περασματακι με τη χάλκινη και σκούπισμα.αυτο έκανα εγώ μετά το κυνήγι όμως κατευθείαν γιατί αν μείνουν τα υπολείμματα του πλαστικού κρυώνουν κολανε και φεύγουν δύσκολα
 
Ta Patternmaster πιάνουν εύκολα μάκα και ειναι σαν να αναιρείς τη δράση τους με τις σπείρες αφού χανονται κτισμενες στα κατάλοιπα.οποτε μετά από κάθε κουτί φυσίγγια για μένα θέλουν καθαρισμα
Ναι αυτό γίνεται. Είδες διάφορα στην απόδοση μετά οστοσο ;
 
Λαδακι το αφήνεις λίγη ώρα να μαλακώσει και μετά με μια οδοντόβουρτσα με σκληρή τρίχα το περνάς μέσα έξω και τέλος ένα περασματακι με τη χάλκινη και σκούπισμα.αυτο έκανα εγώ μετά το κυνήγι όμως κατευθείαν γιατί αν μείνουν τα υπολείμματα του πλαστικού κρυώνουν κολανε και φεύγουν δύσκολα
Αυτό ακριβώς Ευριπίδη,τα υπολείμματα από τα πλαστικά με απασχολούν!!!
 
Ναι αυτό γίνεται. Είδες διάφορα στην απόδοση μετά οστοσο ;
Δεν έκανα σύγκριση σε πίνακα ολοκάθαρο με βρώμικο αλλά έτσι όπως το βλέπω με το μάτι όταν έχει κατάλοιπα είναι flat ίσιο εσωτερικά δεν κάνει το νύχι στις σπειρες
 
Ta Patternmaster πιάνουν εύκολα μάκα και ειναι σαν να αναιρείς τη δράση τους με τις σπείρες αφού χανονται κτισμενες στα κατάλοιπα.οποτε μετά από κάθε κουτί φυσίγγια για μένα θέλουν καθαρισμα
Σωστο, ειδικα τα Anaconda που εχουν αυλακια, εγω αναφερομουν στα kicks...
 
σίγουρα έχετε λιωμένο πλαστικό στη φούστα του τσοκ αν δεν τα εχετε καθαρίσει ποτέ
Εγώ το αγόρασα από Μανδηλαρά την περασμένη βδομάδα,ακόμα δεν το έχω κυνηγήσει,όμως την Κυριακή το απόγευμα σε δοκιμές 6 φυσιγγίων σε πίνακα τρομαξαμε να το καθαρίσουμε από τα πλαστικά!!:(
 
Back
Top