Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

μια τουρκικη εταιρία αντέγραψε τα kick και τα πουλάει μέσον της σουηδίας με λίγο παραλλαγή στις τρύπες οι ρωσοι από δοκιμές που κάνανε βρέθηκε να έχουν πιο στενές ντουφεκιές από τα kicks αλλά το πιο καλο ειναι η τιμή τους μονο 120 ευρω τα 5 τσοκ οταν ερθουν στα χερια μου θα πέσουν δόκιμες να δουμε την πραγματικότητα.

View attachment 60628
επανέρχομαι στα τσοκ τα ειχα 7-8 μήνες στην κατοχή μου αλλα δεν τα ειχα δοκιμάσει χθες έδωσαν ρεστα στο κυνηγι ειχα κουμπώσει 1/2 έντονα κεντρα και αποσπάσεις πολύ περα από τα ορια με ενα χαρακτηριστικο ηχω όταν έπεφτε η ντουφεκιά πανω στο πουλί ήταν σαν κρότος με το γνωστο σύννεφο από τα πούπουλα δεν το είχα ζήσει ξανα στην ζωή μου αυτόν τον ηχώ.
 
επανέρχομαι στα τσοκ τα ειχα 7-8 μήνες στην κατοχή μου αλλα δεν τα ειχα δοκιμάσει χθες έδωσαν ρεστα στο κυνηγι ειχα κουμπώσει 1/2 έντονα κεντρα και αποσπάσεις πολύ περα από τα ορια με ενα χαρακτηριστικο ηχω όταν έπεφτε η ντουφεκιά πανω στο πουλί ήταν σαν κρότος με το γνωστο σύννεφο από τα πούπουλα δεν το είχα ζήσει ξανα στην ζωή μου αυτόν τον ηχώ.
Πως λεγονται αυτα τα τσοκ;
 
Back
Top