Στόχοι Σκοποβολής

Αυτό ακούγετε και ποιο εύκολο σαν κατασκευή. Ίσως και μία στρώση Fibram από μπροστά για ασφάλεια.

Γενικά υπάρχει κανείς που να κάνει σκοποβολή σε κάνα γκαραζ κλπ. Δεν υπάρχει η δυνατότητα για σκοπευτήριο κάθε ΣΚ και παρόλο που έχω άπειρα μέρη κοντά μου φοβάμαι πως δεν επιτρέπετε εκτός σκοπευτηρίου
Πάρε ένα κουτί απο παπούτσια, στούμπωσε μέσα ένα παλιό μαξιλάρι και ότι άλλο κουρέλι βρεις και τύλιξε το σφιχτά με ταινία που κλείνουμε τα χαρτοκιβώτια με πολλές στρώσεις και από πάνω στρώσεις με χαρτοταινία. Έτσι όπως θα γίνει κούτσουρο κάνε στη χαρτοταινία κυκλάκια με μαρκαδόρο και έχεις και στόχους. Θα κλέινεις τις τρύπες με χαρτοταινία και ξανά μανά.
 
Η γειτονιά τι λέει ,σε έχει δεί κάποιος η είσαι σε ερημική περιοχή ; Από θόρυβο πως πάει γιατί εμένα έκανε σαν πυροβόλο.
Κάνει θόρυβο... αλλά μέχρι στιγμής δεν μου έχει πει κανείς τίποτα... από την άλλη είμαι μέσα στο υπόγειο μου... έχει παράθυρα έχει πόρτα και δεν παίζω μεσημέρι βράδυ κλπ.
Επίσης επειδή το έχω υπ οψιν δεν κάθομαι και με τις ώρες...

Τώρα που το σκέφτομαι δεν κάνει περισότερο θόρυβο από όταν είμαι στο γυμναστήριο και χτυπανε τα βάρη κάτω
 
Back
Top