Στόκας maxD και maxD double

Ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά για φυσίγγια maxD υπέρ διασποράς μαύρα με τη κόκκινη τάπα και για MAXD double βυσσινί χρωμα με τη χρυσή τάπα !νουμερα σκαγιών δεν με νοιάζει ας είναι και 6αρια !!!τα ψάχνω εδώ και 4 χρόνια ανελυπως και οποίος έχει δεν τα δίνει με τίποτα ακόμα και σε μαγαζί που τα είχε δεν τα έδινε τα κρατούσε για αναμνηστική βιτρίνα ! Αν κάποιος έχει και τα δίνει έστω 1-2 κουτάκια θα ήμουν ευγνώμων !! Ευχαριστω πολύ
 
Ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά για φυσίγγια maxD υπέρ διασποράς μαύρα με τη κόκκινη τάπα και για MAXD double βυσσινί χρωμα με τη χρυσή τάπα !νουμερα σκαγιών δεν με νοιάζει ας είναι και 6αρια !!!τα ψάχνω εδώ και 4 χρόνια ανελυπως και οποίος έχει δεν τα δίνει με τίποτα ακόμα και σε μαγαζί που τα είχε δεν τα έδινε τα κρατούσε για αναμνηστική βιτρίνα ! Αν κάποιος έχει και τα δίνει έστω 1-2 κουτάκια θα ήμουν ευγνώμων !! Ευχαριστω πολύ

Εαν θυμαμαι καλα.....ειδα σε ενα μαγαζι κυνηγετικων ειδων εδω στην Σαμο....Εαν υπαρχουν ακομα...
θελεις να σε φερω σε επαφη...να τα αγορασεις ??
 
Ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά για φυσίγγια maxD υπέρ διασποράς μαύρα με τη κόκκινη τάπα και για MAXD double βυσσινί χρωμα με τη χρυσή τάπα !νουμερα σκαγιών δεν με νοιάζει ας είναι και 6αρια !!!τα ψάχνω εδώ και 4 χρόνια ανελυπως και οποίος έχει δεν τα δίνει με τίποτα ακόμα και σε μαγαζί που τα είχε δεν τα έδινε τα κρατούσε για αναμνηστική βιτρίνα ! Αν κάποιος έχει και τα δίνει έστω 1-2 κουτάκια θα ήμουν ευγνώμων !! Ευχαριστω πολύ
Βρισκεις τετοια σχετικα ευκολα ,θα το κοιταξω
 
Τα θελεις για συλεκτικους λογους?
Αν οχι μπορει καποιος ιδιογομωτης ευκολα να φτιαξει ενα τετοιο φυσιγγι.
Καλησπέρα φίλε ! Εννοείτε πως αν βρω δυο κουτάκια θα τα κρατήσω για συλλογή ! Επειδή έχω τρέλα μου αρέσει και έχω κρατήσει πολλά παλιά φυσίγγια και απ τον πατέρα μου όταν κυνηγούσε ! Αλλά αν βρω ποσότητα θα τα χρησιμοποιήσω εννπειται και στο κυνήγι
 
Ηλια υπαρχει ενα κουτι με τα φυσιγγια που ψαχνεις.Επικοινωνησε με το μαγαζι που το εχει...
και κανονησε την αγορα.

ΓΙΑΝΝΗΣ Δ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΕΙΔΗ ΚΥΝΗΓΙΟΥ - ΤΗΛ. 22730-33360 - ΚΙΝΗΤΟ 6945935545 .
Καρλοβασι - Σαμου.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μ
 
Back
Top