Σταθερά VS Εναλλασσόμενα τσοκ

Για δώσε την Χρυσή 3αδα!!
Τσοκ μόνο για μακριά θα σου πω γιατί κοντά ρίχνω με μαμά , κικς xf comp xxf για μακρηνες μόνο με μαληνη και αν ρυχνεις ατσάλινα goose σηγουρα υπάρχουν και άλλα αλλά εγώ σε αυτά έχω καταλήξει
 
Έτσι να υπενθυμίσω ότι το τοπικ λέγεται σταθερά vs εναλλασσόμενα. Γράφουμε τις απόψεις μας για τα τσοκ κ τπτ άλλο. Ο καθένας γουστάρει κ πληρώνει κ αγοράζει 139 τσοκ σε 55 όπλα με 1 μετρο κάνες. Το θέμα είναι να γράψουμε τα υπέρ κ τα κατά
 
Όχι φίλε. Η briley κ η Τeague αν συνεννοηθείς φτιάχνουν τσοκ στον αυλό σου. Ακόμα κ έκκεντρα
Μας πευτει μακρυα παντος οταν βαζω το briley στον αετο ειναι σαν συνεχεια της κανης πολυ καλη εφαρμωγη δν εχω βρει αλλο ετσι
 
Όχι φίλε. Η briley κ η Τeague αν συνεννοηθείς φτιάχνουν τσοκ στον αυλό σου. Ακόμα κ έκκεντρα
Δλδ εμείς που αγοράσαμε ένα brilley extented lf για invector plus, τα οποία αφορούν αυλούς από 18.7 - 18.9 δεν έχουμε την απόδοση ,που θα είχαμε αν ήταν φτιαγμένα μόνο για 18.8 που είναι η δική μου σωστά???
 
Πάντα απέφευγα το * σε στενό αυλό 18,3 - 4. Απορώ κάτι κάννες benelli 76* που υπάρχουν στο εμπόριο ακόμα τι αποτελέσματα δίνουν στις βαριές γομωσεις και στα χοντρα
ο γιαννης-χανια θα στην ελυνε αυτη την απορια αλλα εχει δουλεια το παιδι.εχει ωραιες φωτο με benelli centro.
 
Aυτο που λεει ο Γερασιμος εχει δικιο, αν το δεις σε βαθος χρονου. Οτι εχανες με τα κλειστα θα χανεις και με τα ανοιχτα.

Αν το δεις ομως στο κυνηγι Γερασιμε, τον μεσο κυνηγο τον ενδιαφερει να πεσει το θηραμα και να ειναι και σε καλη κατασταση, αν ειναι κοντα θα το κανει κομματια με το πολυ σφιχτο τσοκ.

Για το σκοπευτηριο ομως συμφωνω μαζι σου, με τα σφιχτα τσοκ μαθαινεις να ριχνεις, και μαθαινεις τ κεντρα του οπλου σου.

Δεν το συζητώ Βίκτορα για το κυνήγι.. Συμφωνώ απόλυτα.. Με το post μου ήθελα να επισημάνω οτι τις περισσότερες φορές δεν είναι το τσοκ η αιτία της αστοχίας..
 
Πάντα απέφευγα το * σε στενό αυλό 18,3 - 4. Απορώ κάτι κάννες benelli 76* που υπάρχουν στο εμπόριο ακόμα τι αποτελέσματα δίνουν στις βαριές γομωσεις και στα χοντρα
Αυτές οι κάνες είναι πολύ καλές οι καλύτερες της μπενελι
 
Back
Top