Σουγιάδες και Μαχαίρια

Να βαλο και εγω τωρα κατη που ευτιαξα απο σουστα.χωρης εργαλια μονο με τροχο και λιμα ειχα.αλα θα με κραξετε σηγουρα .sarcastic. .sarcastic. το προτο μου ειναι.τηπου γδαρτης χωρης σταμπο και τετια με το ματι.sarcastic..sarcastic.
 
Να βαλο και εγω τωρα κατη που ευτιαξα απο σουστα.χωρης εργαλια μονο με τροχο και λιμα ειχα.αλα θα με κραξετε σηγουρα .sarcastic. .sarcastic. το προτο μου ειναι.τηπου γδαρτης χωρης σταμπο και τετια με το ματι.sarcastic..sarcastic.
Βάλτο ρε Γιάννη. Επαγγελματίες δεν είμαστε,την τρελα μας κάνουμε και βημα βημα οτι μπορούμε καλύτερο
 
Μετα απο ώρες δουλειάς για το καθένα με τον λειαντήρα , φτάσαμε στο πρωτο στάδιο διαμόρφωσης ,αφου απο δω και πέρα θελει περισσότερη δουλειά.
Η συνέχεια με την επιστροφή στη χαβούζα.

Καλα το πας Δημητρη..εφαγες ενα μεγαλο κομματι απ το βασανο..τωρα τριψε φουλ και θα γινουν αστερια..πολυ ομορφα σχεδια
 
Βαμενη με οξηδοση με βρασμο.το χερουλι ειναι θερμοσηστελομενο.τοβαλα προσορινα μεχρει να δο τη θα του βαλο .sarcastic. .sarcastic. για πρωτη φορα τη λετε.yel..sarcastic..sarcastic.μαλων δεν τοχο.sarcastic..sarcastic.
Μια χαρα το πας Μουτζαχεντιν..για αρχισε να το περνεις σοβαρα το θεμα..το χετε εσεις οι κρητικοι το μαχαιρι
 
Βαμενη με οξηδοση με βρασμο.το χερουλι ειναι θερμοσηστελομενο.τοβαλα προσορινα μεχρει να δο τη θα του βαλο .sarcastic. .sarcastic. για πρωτη φορα τη λετε.yel..sarcastic..sarcastic.μαλων δεν τοχο.sarcastic..sarcastic.
Υπαρχει θερμοσυστελλομενο που ειναι πιο χοντρο με κολλα για ηλεκτρολογους π.χ. https://www.kafkas.gr/ilektrologiko...ena-prostasia-kalodion/thermos-mena-me-kolla/
 
ψήνομαι :)
Ξεκινα φιλε και οπου σε βγαλει..αθηνα κιολας εχει μαγαζια να βρεις υλικα οτι χρειαζεσαι ειναι και ο στασινοπουλος για να σου κανει τις βαφες για αρχη..υπαρχει παρα πολυ υλικο με την κατασκευη μαχαιριου στο youtube που βοηθαει πολυ αυτους που ξεκινανε
 
Back
Top