Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

Υπάρχει σκέψη για να διοργανώσουμε έναν φιλικό αγώνα μεταξύ μας,να τα πούμε από κοντά και να γνωρίσουμε και τα νέα μέλη που έχουν μπεί πιο πρόσφατα στην διαδικτυακή και όχι μόνο παρέα μας!θα θέλαμε να δούμε καταρχήν αν αρέσει στην παρέα ως ιδέα όλο αυτό και να καταλήξουμε και στην πιο βολική ημερομηνία για τους περισσότερους!
 
Ωραία ιδέα, αν το δείτε σοβαρά μπορείτε να βρείτε και χορηγούς για τους νικητές, δεν χρειάζονται πολλά.
Επίσης μια ιδέα που μου άρεσε πάντα ήταν το τρίαθλο. Μια πούλα sporting, μια skeet και μία trap. :)
Εγω στο skeet δεν τα προλαβαινω να τα δω τα πιατα, δεν είναι τίμιο.
Αν είναι έτσι, να βάλουμε και μια πουλα 25 παϊδάκια και με sim να σας δω.my man.
 
Γιώργο θεωρώ λίγο δύσκολο να γίνει πράξη η ιδέα σου!τεχνικό άθλημα το σκεετ που θέλει μια εξοικείωση για να ρίξεις μια μέτρια πουλά...θεωρώ καλύτερη ιδέα να ρίξουμε δύο πουλες Σπόρτινγκ!θα φανεί στα περισσότερα παιδιά που δεν έχουν εξοικείωση με το σκοπευτήριο πιο εύκολο.σαν ημερομηνία ρίχνω την 09/07 Κυριακή!
 
Μεσα και εγω κοινοποιησε ημερ/νιες.
Αν βολεψει φερνω και φιλο συγκυνηγο.
Εκτος 24-26/6 που εχω σεμιναρια.
Γεια σου Αγγελε!
Ας δηλωσει οποιος ενδιαφερεται συμμετοχη να ξερουμε πως θα παει και συννενοουμαστε ολοι μαζι για την ημερομηνια ;)
Να γνωριστουμε κιολας
 
Για ποιο λέτε Ηλία;
Να υποθέσω σε ενα εκ των δυτικών;
Γιατί αυτά έχουν και ψησταριά.terror.[/QUOTE
Τεό όταν μαζευτούμε πόσοι θα είμαστε θα γίνουν και οι κατάλληλες επαφές με τα δύο αυτά σκοπευτηρια.στον Ασπρόπυργο θα βγάλουμε σίγουρα άκρη...και με τον Μίμη πιστεύω πως θα μπορέσουμε να συνεννοηθούμε....
 
Back
Top