Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σε καρτέρι τσίχλας κ αυτό ήταν πολύ πολύ καλό...4.5€ κ τα είχα πάρει...αυτά για πλάκα τα είχα πάρει,αλλά τελικά ήταν πολύ καλά!!
Το χειμώνα είναι απαικτα και παρα πολύ συγκεντρωτικά, Το καλοκαίρι με ενοχλούν στο κλώτσημα.Και η εμφάννισή τους δεν μαρέσει.
 
Κακά τα ψέματα..τα φυσίγγια αυτά όπως κ τα falcochi τα παίρνω σε super τιμή και στην πόρτα μου χωρίς ΚΑΘΟΛΟΥ κόπο και αναμονή.
Αν γινόταν το ίδιο με του Ρουμελιώτη απλά δεν θα κοιτούσα αλλού.
Τώρα θέλω 3 κούτες αύριο,τις έχω στο μγζ μου.
Με τρελαίνουν τα πρακτορεία κ οι παραδόσεις.
Γενικά δεν αλλάζω εύκολα μάρκες.Μακάρι νάταν κοντά ο Αντρέας γιατί σαν το φυσίγγι του δεν βάζω εγώ προσωπικά άλλο.
Σε τι τιμή τα βρίσκεις τα 24 γραμμάρια; Και από πού;
 
28γ τέτοια τιμή?Αν έβρισκα τέτοια τιμή θα έπαιρνα μεγάλη ποσότητα.
Άρη αυτή η τιμή ήταν το 2018-19....αλλά κ εγώ δν έκανα στοκ γιατί με είχαν κερδίσει τότε τα j&b fast 30gr (5.50€) από έναρξη ως τέλος..γι'αυτό...
 
Το χειμώνα είναι απαικτα και παρα πολύ συγκεντρωτικά, Το καλοκαίρι με ενοχλούν στο κλώτσημα.Και η εμφάννισή τους δεν μαρέσει.
Πλέον Άρη,πληρώνουμε ΚΑΙ την εμφάνιση να ξέρεις....όσο πιο φιγουράτο εξωτερικά, τόσο επιβαρύνεται η δουλειά!!
ΑΝ την κάνουν τη δουλειά τους όπως θες εσύ που ασχολείσαι με τη σκοποβολή,τότε η εμφάνιση έρχεται σε 2η μοίρα πιστεύω... ;)
 
Πλέον Άρη,πληρώνουμε ΚΑΙ την εμφάνιση να ξέρεις....όσο πιο φιγουράτο εξωτερικά, τόσο επιβαρύνεται η δουλειά!!
ΑΝ την κάνουν τη δουλειά τους όπως θες εσύ που ασχολείσαι με τη σκοποβολή,τότε η εμφάνιση έρχεται σε 2η μοίρα πιστεύω... ;)
Όλα σήμερα έχουν να κάνουν με την εικόνα Κωστή .Το περιεχόμενο έρχεται σε 2η μοίρα .
Δεν έχω καμιά αμφιβολία ότι αν έχει να επιλέξει ο νεοέλληνας -νεοκύπριος ανάμεσα σε χρυσό
με περιτύλιξη εφημερίδα και άνθρακα σε πολυτελή συσκευασία θα επιλέξει το 2ο .
Εδώ υποθηκεύουν και τα βρακιά τους στην τράπεζα για να πάρουν δάνειο για αυτοκίνητο
πολυτελείας κι'ας μην έχει μετά να αγοράσει πιττόγυρο να βγάλει την μέρα .
Δές σε 95-98 % τι σπορτέξ φοράει ο κόσμος ακόμη κι'αυτοί που πάνε σε συσσίτια της Εκκλησίας ......
 
Όλα σήμερα έχουν να κάνουν με την εικόνα Κωστή .Το περιεχόμενο έρχεται σε 2η μοίρα .
Δεν έχω καμιά αμφιβολία ότι αν έχει να επιλέξει ο νεοέλληνας -νεοκύπριος ανάμεσα σε χρυσό
με περιτύλιξη εφημερίδα και άνθρακα σε πολυτελή συσκευασία θα επιλέξει το 2ο .
Εδώ υποθηκεύουν και τα βρακιά τους στην τράπεζα για να πάρουν δάνειο για αυτοκίνητο
πολυτελείας κι'ας μην έχει μετά να αγοράσει πιττόγυρο να βγάλει την μέρα .
Δές σε 95-98 % τι σπορτέξ φοράει ο κόσμος ακόμη κι'αυτοί που πάνε σε συσσίτια της Εκκλησίας ......
Καλημέρα. Λαμπη και οι νεοκυπριοι νεοελληνες είναι. Καλύτερα να εγραφες νεοελλαδιτες. Μην το παρεις στραβά, είναι σημαντική λεπτομέρεια.
 
Καλημέρα. Λαμπη και οι νεοκυπριοι νεοελληνες είναι. Καλύτερα να εγραφες νεοελλαδιτες. Μην το παρεις στραβά, είναι σημαντική λεπτομέρεια.
Καλημέρα ,ναί έτσι ,απλά ήθελα να ορίσω τον κρατικό διαχωρισμό .
 
Πλέον Άρη,πληρώνουμε ΚΑΙ την εμφάνιση να ξέρεις....όσο πιο φιγουράτο εξωτερικά, τόσο επιβαρύνεται η δουλειά!!
ΑΝ την κάνουν τη δουλειά τους όπως θες εσύ που ασχολείσαι με τη σκοποβολή,τότε η εμφάνιση έρχεται σε 2η μοίρα πιστεύω... ;)
Συμψωνώ.Δεν θα αγόραζα ποτέ φυσιγγι από την εμφάνιση.Ετσι κι αλλιώς μόνο εμείς τα βλέπουμε.Δεν τα κρεμάμε στον λαιμό.Αλλά ρε φίλε αυτό το πράσινο...χάθηκε νάταν μαύρο ή γαλακτερό κάτι..
Ιδιο κάλυκα.
Πάντως εκτός των πολύ ζεστών ημερών δεν παίζονται γιαυτό εδώ και αρκετό τα προτιμάω μαζί με τα 24 gm που τα ρίχνω 2 βδομαδες τώρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top