Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γτ πμ να μαθουμε και μεις γτ εναρξη τωρα τελεφυεα 10 χρονια 28 αρια ξεκιναω και λογο τιμης
Οι περισσότεροι εδώ ρε παιδιά τόσο τα βρίσκουν και μερικοί αν παραγγείλουν ποσότητα πετυχαίνουν και καλύτερες τιμές φέτος που έχει πέσει και η τιμή του μολύβδου θα γίνει γερό στοκαρισμα στα 5 ευρώ παίζει και το Ρίο εξαιρετικό 28αρι. Πιτσιρικάς όταν ήμουν τα απαξιωνα τα σκοπευτικα στο κυνήγι και ταριχνα μόνο σκοπευτήριο. Σήμερα μέχρι να το δαγκωνεις κανονικά δε βάζω άλλο φυσιγγι
 
Ρε λεβεντακο μου με τα prima θα βαρεθεις να καθαριζεις , αλλα εσυ ξερεις ....bye.
Αυτά που έχω δει με το πρίμα να καθαρίζω και στάβλους μπορώ. Μια χρονιά Αλίαρτο μπενανε τα τσιχλακια στα ύψη σε πληροφορώ μάζεψα γύρω μου τους κοντινούς να δουν με τι φυσίγγια τις κατεβαζα δεν πίστευαν ότι ήταν σκοπευτικα
 
Αυτά που έχω δει με το πρίμα να καθαρίζω και στάβλους μπορώ. Μια χρονιά Αλίαρτο μπενανε τα τσιχλακια στα ύψη σε πληροφορώ μάζεψα γύρω μου τους κοντινούς να δουν με τι φυσίγγια τις κατεβαζα δεν πίστευαν ότι ήταν σκοπευτικα
Με τι κυνηγας ;
 
Εγώ δεν έχω αντίρρηση που κυνηγάς με σκοπευτικά , το συγκεκριμένο το δούλευα κ εγώ αλλά βαρέθηκα να καθαρίζω που γινόταν το όπλο σαν το μπουρι της σόμπας.. .sarcastic.
Αν κυνηγάς με αερίων αυτά θα τα βλέπεις ειδικά κάποια μοντέλα λερώνουν ανεξαρτήτως φυσιγγιων τα αδράνειας ειναι καθαρότερα όπλα
 
Οι περισσότεροι εδώ ρε παιδιά τόσο τα βρίσκουν και μερικοί αν παραγγείλουν ποσότητα πετυχαίνουν και καλύτερες τιμές φέτος που έχει πέσει και η τιμή του μολύβδου θα γίνει γερό στοκαρισμα στα 5 ευρώ παίζει και το Ρίο εξαιρετικό 28αρι. Πιτσιρικάς όταν ήμουν τα απαξιωνα τα σκοπευτικα στο κυνήγι και ταριχνα μόνο σκοπευτήριο. Σήμερα μέχρι να το δαγκωνεις κανονικά δε βάζω άλλο φυσιγγι
Ηλια δραμα 6.70 φιλε τα βρισκω το καλο ειναι οτι τα χε ραφι τοσο καιρο και μολις αρχισα να τα παιρνω απο περισι τρια τρια τα κουτια τα ανεβασε την ιδια παρτιδα παντα λεω
 
Ηλια ξεχασα ερωτηματικο φιλε τα prima αμα πιασουν κρυα εδω κλανουν
Εγώ τα Ρίχνω μέχρι μπασιματα και χειμώνα με ήπιο καιρό μετά φίλε έχω βρει τα ιμπεριαλ Όχι τα ισπανικά τα άλλα από τον Πύργο σε πληροφορώ τα ρίχνει πολύς κόσμος όλο το χειμώνα
 
Εγώ τα Ρίχνω μέχρι μπασιματα και χειμώνα με ήπιο καιρό μετά φίλε έχω βρει τα ιμπεριαλ Όχι τα ισπανικά τα άλλα από τον Πύργο σε πληροφορώ τα ρίχνει πολύς κόσμος όλο το χειμώνα
Τα imperial τα εβρισκα παλια του πυγου και ηταν δυναμη τωρα δεν τα φερνουν αλλο
 
Χρονια σταθερο φυσιγγι και φαρμακι του καρδαρα μθμθα χρονια εριξα και τα 28 αρια πολυ καλα και εκοινα
Ξέρεις τι γίνεται με τα επαρχιακά μαγαζιά μπορεί να φτιάξουν μια σωστη γομωση και μετα απο λίγο ειτε επειδη δε βρίσκουν πρώτες υλες και Επειδή πειραματίζονται σου αλλαζουν την γομωση και την μια χρονιά δηλητήριο την άλλη για κάνα γάμο. Κάποτε γέμιζα μανιωδώς με αμερικάνικα καψυλια την c7 την παλιά από την αθηνας στο τσιγκινο,1,70 /32 ειχα πάρει μια μηχανή από Λαναρά. Χειμωνα καλοκαίρι ιδια γομωση Μια δεν έβρισκα καψυλια μια συγκεντρωτηρες βαρέθηκα τα παράτησα
 
Ξέρεις τι γίνεται με τα επαρχιακά μαγαζιά μπορεί να φτιάξουν μια σωστη γομωση και μετα απο λίγο ειτε επειδη δε βρίσκουν πρώτες υλες και Επειδή πειραματίζονται σου αλλαζουν την γομωση και την μια χρονιά δηλητήριο την άλλη για κάνα γάμο. Κάποτε γέμιζα μανιωδώς με αμερικάνικα καψυλια την c7 την παλιά από την αθηνας στο τσιγκινο,1,70 /32 ειχα πάρει μια μηχανή από Λαναρά. Χειμωνα καλοκαίρι ιδια γομωση Μια δεν έβρισκα καψυλια μια συγκεντρωτηρες βαρέθηκα τα παράτησα
Αυτο ακριβως συν οτι ειναι ακριβα τ ρα εδω εχουμε τρις 28 δε βγαζουν οι δυο και ο ενας δεν ειμαι σηγουρος αλλα θα τα χει φαρμακι
 
Εγώ τα Ρίχνω μέχρι μπασιματα και χειμώνα με ήπιο καιρό μετά φίλε έχω βρει τα ιμπεριαλ Όχι τα ισπανικά τα άλλα από τον Πύργο σε πληροφορώ τα ρίχνει πολύς κόσμος όλο το χειμώνα
Ο Καρδαράς στην κάθε γόμωση 28,30 κτλ δν αλλάζει εύκολα γόμωση.
Πολύ λαός εδώ τα ρίχνει...έβγαλε Imperial 36gr σε χοντρά στα 6.00 ή 6.50€....δν θυμάμαι ακριβώς.
 
Ο Καρδαράς στην κάθε γόμωση 28,30 κτλ δν αλλάζει εύκολα γόμωση.
Πολύ λαός εδώ τα ρίχνει...έβγαλε Imperial 36gr σε χοντρά στα 6.00 ή 6.50€....δν θυμάμαι ακριβώς.
Κωστα ενα φιλαρακι καλαματα ριχνει τα 36 και μ λεει πολυ καλα λογια
 
Κωστα ενα φιλαρακι καλαματα ριχνει τα 36 και μ λεει πολυ καλα λογια
Τα συγκεκριμένα φυσίγγια δεν τα ξέρω, αλλά μην στηρίζεσαι σε ότι ακούς. Όχι ότι είναι ψέματα, αλλά, άλλος χειμώνας στην Καλαμάτα, άλλος χειμώνας στη Μακεδονία φίλε Tolis SBE1.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top