Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Oscar για εμενα πιστεύω πλέον μετά τα NSI PRIMA UNO θα Ρίχνω αυτά και σε τσίχλες όταν δεν εχει κρύο.
Δοκιμασμένα στο σκοπευτηριο, γρήγορα και αποτελεσματικά.
View attachment 13612
Πήρα 2 κουτιά 28 γραμμάρια για δοκιμή λόγω τιμής, για το σκοπευτήριο δεν τα έχω ξαναριξει, τα δουλεύεις ?έχουν λάκτισμα? Ειναι γρήγορα?. Ειχα βρει το prima πέρισυ 5 ευρω αλλα μου τελειώνουν και ψάχνω κάτι γιατί του Λάμπρου δεν μου κάθονται,και ο Κένταυρος δεν έχει βγάλει ακόμη μου είπε θα ξεκινήσει με προπαραγγελιες
 
Πήρα 2 κουτιά 28 γραμμάρια για δοκιμή λόγω τιμής, για το σκοπευτήριο δεν τα έχω ξαναριξει, τα δουλεύεις ?έχουν λάκτισμα? Ειναι γρήγορα?. Ειχα βρει το prima πέρισυ 5 ευρω αλλα μου τελειώνουν και ψάχνω κάτι γιατί του Λάμπρου δεν μου κάθονται,και ο Κένταυρος δεν έχει βγάλει ακόμη μου είπε θα ξεκινήσει με προπαραγγελιες
Ηλία για εμενα ειναι καλυτερα απο τα Prima.
Γρήγορο φυσιγγια ναι και με πολύ καλές κατανομές στον πίνακα.
Ρίξε τα και θα δεις.

Ωραία ράφια!!!! Πουλάς φυσίγγια φίλε;
Έλα πάρε πάρε παρε
 
NGuA8ow.jpg


Μια και ο λόγος για piston skeet
Roumeliotis Piston 28gr N8
36m
Extreme IM
Blaser F3 Vantage 81cm
Κανονι
 
Εχετε να προτείνετε κανένα 28άρι που έχετε δοκιμάσει-δεί, ΠΟΛΥ συγκεντρωτικό?
Μεχρι 7,5 e δεν έχω πρόβλημα λόγω ότι θα το ρίχνω μόνο όταν χρειάζεται.
Nsi quatro compak φιλε μου μην σε ξεγελαει η μισοταπα μιλαμε τρομερη συγκεντρωση κ με 4αστρα παρακαλω!!
 
Μου έφεραν 5 κουτάκια από αυτά να δοκιμάσω κ περιμένω κάτι "τουρμπάκια" από τον Ρουμελιώτη εντός εβδομάδος.
Θα κάνω δοκιμές κ θα σας πώ.


Είναι πολυ ωραία εχω ριξει λιγες τουφεκιες μέχρι στιγμής και τα πιάτα τα κάνουν σκόνη αμα είσαι πάνω.
 
Μου έφεραν 5 κουτάκια από αυτά να δοκιμάσω κ περιμένω κάτι "τουρμπάκια" από τον Ρουμελιώτη εντός εβδομάδος.
Θα κάνω δοκιμές κ θα σας πώ.


Με ζορισε παρα πολυ το συγκεκριμενο
Στα πιατα τα σχετικα κοντα θελει να εισαι κεντρο ακριβως
 
Με ζορισε παρα πολυ το συγκεκριμενο
Στα πιατα τα σχετικα κοντα θελει να εισαι κεντρο ακριβως
Ε κάποια φυσίγγια όπως αυτό είναι για απαιτητικά μακρινά πιάτα και όχι για κοντινά. Δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να τα ρίξεις στα κοντινά, απλά όπως λές κ εσύ πρέπει να είσαι κέντρα, καπνίζει αλλά δεν συγχωρεί.
 
Με ζορισε παρα πολυ το συγκεκριμενο
Στα πιατα τα σχετικα κοντα θελει να εισαι κεντρο ακριβως

Βίκτωρα έριξα μερικά μόνο σε μακρινά πιάτα 30-40μ. Μου φάνηκε μαλακό φυσίγγι. Δεν έκανα καμία βολή σε πίνακα γτ θεωρώ πως θα με επηρέαζε αν έβλεπα ότι είναι πολύ σφιχτό. Πάντως μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top