Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
εγω περσυ ειχα κανη εναρξη με τα κενταυρος 28γρ ν8,,πωλη ωραιω φυσιγκι, μου μηνανε κανα δυο κουτακια και θα ξεκινησω με αυτα και μετα τα glever mirage που μου αρεσανε πωλη κιαυτα .shake hands..sex hard.
Σάκη σε ζηλεύω που πάς έναρξη μ'ένα άντε 2 φυσίγγια διαφορετικά .
Άν δέν έχω 4-5 διαφορετικά είδη στο σακκίδιο νοιώθω ξεβράκωτος .
Πρωινά ,υγρασία ,αέρα ,ζέστη,τάπες ,LB6 ,NO LIMIT :D κ.α τινά .
Tο πανέρι νάχει απ'όλα .....
 
Επειδή εδώ ακούω καλές κριτικές αξίζουν τελικά η όχι,,,,?.Απο 5 έως 6 ευρώ υπάρχουν πολλές επιλογές σε 28γρ.Δεν έχει σημασία για μένα τα 50 λεπτά αλλά επειδή πέρυσι δεν τα βρήκα με του Λάμπρου ούτε τα Σπόρτινγκ ούτε τα euromix , σκέφτομαι nsi 28 η Κένταυρο 28
 
Επειδή εδώ ακούω καλές κριτικές αξίζουν τελικά η όχι,,,,?.Απο 5 έως 6 ευρώ υπάρχουν πολλές επιλογές σε 28γρ.Δεν έχει σημασία για μένα τα 50 λεπτά αλλά επειδή πέρυσι δεν τα βρήκα με του Λάμπρου ούτε τα Σπόρτινγκ ούτε τα euromix , σκέφτομαι nsi 28 η Κένταυρο 28
Ναι αξιζουν ,παρε 2 κουτια και δοκιμασετα,και για τρυγονια.
 
Επειδή εδώ ακούω καλές κριτικές αξίζουν τελικά η όχι,,,,?.Απο 5 έως 6 ευρώ υπάρχουν πολλές επιλογές σε 28γρ.Δεν έχει σημασία για μένα τα 50 λεπτά αλλά επειδή πέρυσι δεν τα βρήκα με του Λάμπρου ούτε τα Σπόρτινγκ ούτε τα euromix , σκέφτομαι nsi 28 η Κένταυρο 28
Ποιο nsi 28σκεφτεσαι ; Του Κενταύρου μια χαρά φυσίγγια είναι .ειδικά στα μπασιματα είναι εξαιρετικά ,για πολύ κρυο εγώ προσωπικά ανεβαίνω σε gr ,ποτέ δεν θα πάω σε πάνω από 32 στην τσίχλα .
 
Ποιο nsi 28σκεφτεσαι ; Του Κενταύρου μια χαρά φυσίγγια είναι .ειδικά στα μπασιματα είναι εξαιρετικά ,για πολύ κρυο εγώ προσωπικά ανεβαίνω σε gr ,ποτέ δεν θα πάω σε πάνω από 32 στην τσίχλα .
Nsi sporting το κόκκινο για μικρά θηράματα το ανώτερο 32με προτίμηση το 30γρ,νομίζω είναι ιδανικό για μένα.Στα αλλά κυνήγια δεν υπερβαινω τα 38γρ
 
Μετά από παρότρυνση του φίλου μου του Παύλου δοκίμασα σήμερα τα 28αρια του φάντομ!Με μια λέξη,εξαιρετικά!!!Ειδικα τα bior μου έκατσαν και από ταχύτητες,θα προκύψει άμεση παραγγελία!Τα σπορτινγκ τα κανονικά πολύ καλά,με μηδενικό λάκτισμα και άμεσα σπασίματα με το πάτημα της σκανδαλης!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top