Σκοπευτικά φυσίγγια

Όνομα
Ηλιας
Ωραία η ιδιογομοση Παιδιά είναι πάθος όμως που θέλει χρόνο που δεν υπάρχει δυστυχώς, γι'αυτό δίπλα στα εξαρτήματα ιδιογομωσης τοποθετήθηκαν 2 κούτες prima και 3 Κένταυρος Σπόρτινγκ από 5 ευρώ κουτί nsi αν πάρεις ποσότητα και 4,90 Κένταυρος ανεξάρτητου ποσότητας νομίζω είναι Καλά για αρχή

Attachments

Ωραία η ιδιογομοση Παιδιά είναι πάθος όμως που θέλει χρόνο που δεν υπάρχει δυστυχώς, γι'αυτό δίπλα στα εξαρτήματα ιδιογομωσης τοποθετήθηκαν 2 κούτες prima και 3 Κένταυρος Σπόρτινγκ από 5 ευρώ κουτί nsi αν πάρεις ποσότητα και 4,90 Κένταυρος ανεξάρτητου ποσότητας νομίζω είναι Καλά για αρχή
Οι καλύτερες δοκιμασμένες επιλογές κατ εμένα . Τα uno primα που τα βρίσκεις 5; Αν θες στείλε πμ

Ρε λεβεντακο μου με τα prima θα βαρεθεις να καθαριζεις , αλλα εσυ ξερεις ....bye2.

Όνομα
Ηλιας
Γτ πμ να μαθουμε και μεις γτ εναρξη τωρα τελεφυεα 10 χρονια 28 αρια ξεκιναω και λογο τιμης
Οι περισσότεροι εδώ ρε παιδιά τόσο τα βρίσκουν και μερικοί αν παραγγείλουν ποσότητα πετυχαίνουν και καλύτερες τιμές φέτος που έχει πέσει και η τιμή του μολύβδου θα γίνει γερό στοκαρισμα στα 5 ευρώ παίζει και το Ρίο εξαιρετικό 28αρι. Πιτσιρικάς όταν ήμουν τα απαξιωνα τα σκοπευτικα στο κυνήγι και ταριχνα μόνο σκοπευτήριο. Σήμερα μέχρι να το δαγκωνεις κανονικά δε βάζω άλλο φυσιγγι

Όνομα
Ηλιας
Ρε λεβεντακο μου με τα prima θα βαρεθεις να καθαριζεις , αλλα εσυ ξερεις ....bye2.
Αυτά που έχω δει με το πρίμα να καθαρίζω και στάβλους μπορώ. Μια χρονιά Αλίαρτο μπενανε τα τσιχλακια στα ύψη σε πληροφορώ μάζεψα γύρω μου τους κοντινούς να δουν με τι φυσίγγια τις κατεβαζα δεν πίστευαν ότι ήταν σκοπευτικα

Αυτά που έχω δει με το πρίμα να καθαρίζω και στάβλους μπορώ. Μια χρονιά Αλίαρτο μπενανε τα τσιχλακια στα ύψη σε πληροφορώ μάζεψα γύρω μου τους κοντινούς να δουν με τι φυσίγγια τις κατεβαζα δεν πίστευαν ότι ήταν σκοπευτικα
Με τι κυνηγας ;

Όνομα
Ηλιας
Εγώ δεν έχω αντίρρηση που κυνηγάς με σκοπευτικά , το συγκεκριμένο το δούλευα κ εγώ αλλά βαρέθηκα να καθαρίζω που γινόταν το όπλο σαν το μπουρι της σόμπας.. .sarcastic.
Αν κυνηγάς με αερίων αυτά θα τα βλέπεις ειδικά κάποια μοντέλα λερώνουν ανεξαρτήτως φυσιγγιων τα αδράνειας ειναι καθαρότερα όπλα

Όνομα
Τολης
Οι περισσότεροι εδώ ρε παιδιά τόσο τα βρίσκουν και μερικοί αν παραγγείλουν ποσότητα πετυχαίνουν και καλύτερες τιμές φέτος που έχει πέσει και η τιμή του μολύβδου θα γίνει γερό στοκαρισμα στα 5 ευρώ παίζει και το Ρίο εξαιρετικό 28αρι. Πιτσιρικάς όταν ήμουν τα απαξιωνα τα σκοπευτικα στο κυνήγι και ταριχνα μόνο σκοπευτήριο. Σήμερα μέχρι να το δαγκωνεις κανονικά δε βάζω άλλο φυσιγγι
Ηλια δραμα 6.70 φιλε τα βρισκω το καλο ειναι οτι τα χε ραφι τοσο καιρο και μολις αρχισα να τα παιρνω απο περισι τρια τρια τα κουτια τα ανεβασε την ιδια παρτιδα παντα λεω

Όνομα
Ηλιας
Ηλια ξεχασα ερωτηματικο φιλε τα prima αμα πιασουν κρυα εδω κλανουν
Εγώ τα Ρίχνω μέχρι μπασιματα και χειμώνα με ήπιο καιρό μετά φίλε έχω βρει τα ιμπεριαλ Όχι τα ισπανικά τα άλλα από τον Πύργο σε πληροφορώ τα ρίχνει πολύς κόσμος όλο το χειμώνα

Όνομα
Τολης
Εγώ τα Ρίχνω μέχρι μπασιματα και χειμώνα με ήπιο καιρό μετά φίλε έχω βρει τα ιμπεριαλ Όχι τα ισπανικά τα άλλα από τον Πύργο σε πληροφορώ τα ρίχνει πολύς κόσμος όλο το χειμώνα
Τα imperial τα εβρισκα παλια του πυγου και ηταν δυναμη τωρα δεν τα φερνουν αλλο

Όνομα
Ηλιας
Τα imperial τα εβρισκα παλια του πυγου και ηταν δυναμη τωρα δεν τα φερνουν αλλο
Τα έχουν διάφορα μαγαζιά τοπικά στα 6 ευρώ αλλά φοβηθηκα μην αλλάξει την γομωση και πηρα 2 κούτες πέρυσι και εχω ακόμα λίγα

Όνομα
Ηλιας
Χρονια σταθερο φυσιγγι και φαρμακι του καρδαρα μθμθα χρονια εριξα και τα 28 αρια πολυ καλα και εκοινα
Ξέρεις τι γίνεται με τα επαρχιακά μαγαζιά μπορεί να φτιάξουν μια σωστη γομωση και μετα απο λίγο ειτε επειδη δε βρίσκουν πρώτες υλες και Επειδή πειραματίζονται σου αλλαζουν την γομωση και την μια χρονιά δηλητήριο την άλλη για κάνα γάμο. Κάποτε γέμιζα μανιωδώς με αμερικάνικα καψυλια την c7 την παλιά από την αθηνας στο τσιγκινο,1,70 /32 ειχα πάρει μια μηχανή από Λαναρά. Χειμωνα καλοκαίρι ιδια γομωση Μια δεν έβρισκα καψυλια μια συγκεντρωτηρες βαρέθηκα τα παράτησα