Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάποια από τα φυσίγγια Mary Arm τα έφερνε ο Δήμας στο Ναύπλιο αν δν κάνω λάθος τώρα δν τα βλέπω στη σελίδα του...έχω παραγγήλει διάφορα από αυτόν κ σε 2 ημέρες τα είχα στα χέρια μου.
Κάνετε ένα τηλ. κ ρωτάτε...δν έχετε να χάσετε κάτι.

Τώρα είδα πως έφερε κ Bornaghi Sporting 28gr...

https://www.outdooraction.gr/fisigia-bornaghi-tornado-piston-n-8-5-28gr.html
 
NGuA8ow.jpg


Μια και ο λόγος για piston skeet
Roumeliotis Piston 28gr N8
36m
Extreme IM
Blaser F3 Vantage 81cm
 
Προχτες εριξα δυο πουλες με το Due θελοντας να δω συμπεριφορα με το νεο οπλο. Το βαρος του οπλου εκανε το ριξιμο ακομα πιο ξεκουραστο, και τα σπασιματα ακομα πιο θεαματικα. Δυστυχως δεν μου αρεσει τυχαια, ακομα πιο δυστυχως, δεν πεφτει η τιμη του
 
Προχτες εριξα δυο πουλες με το Due θελοντας να δω συμπεριφορα με το νεο οπλο. Το βαρος του οπλου εκανε το ριξιμο ακομα πιο ξεκουραστο, και τα σπασιματα ακομα πιο θεαματικα. Δυστυχως δεν μου αρεσει τυχαια, ακομα πιο δυστυχως, δεν πεφτει η τιμη του
Γιατί δεν το γεμίζεις μόνος σου να σου στοιχίζει €3.50 το κουτί ;
ΑS 688 1.45 X28 piston skeet 23 6*
Απλά βρές ένα φίλο σου όταν γεμίσεις 2-3 πούχει chrony καί μέτρα το συγκριτικά με το εμπορικό
 
Προχτες εριξα δυο πουλες με το Due θελοντας να δω συμπεριφορα με το νεο οπλο. Το βαρος του οπλου εκανε το ριξιμο ακομα πιο ξεκουραστο, και τα σπασιματα ακομα πιο θεαματικα. Δυστυχως δεν μου αρεσει τυχαια, ακομα πιο δυστυχως, δεν πεφτει η τιμη του
Αφου τα γουστάρεις τοσο ρίξε τα ρε Βίκυ, μια ζωή την έχουμε!
 
Γιατί δεν το γεμίζεις μόνος σου να σου στοιχίζει €3.50 το κουτί ;
ΑS 688 1.45 X28 piston skeet 23 6*
Απλά βρές ένα φίλο σου όταν γεμίσεις 2-3 πούχει chrony καί μέτρα το συγκριτικά με το εμπορικό

Λάμπη σε τιμές ελλαδας πως βγαίνει το 3.5 ευρω το κουτί;
 
Γιατί δεν το γεμίζεις μόνος σου να σου στοιχίζει €3.50 το κουτί ;
ΑS 688 1.45 X28 piston skeet 23 6*
Απλά βρές ένα φίλο σου όταν γεμίσεις 2-3 πούχει chrony καί μέτρα το συγκριτικά με το εμπορικό

Πολλα χρονια τα γεμιζα αλλα δεν προλαβαινω
 
Λάμπη σε τιμές ελλαδας πως βγαίνει το 3.5 ευρω το κουτί;
Το 3.5 € το κουτι βγαινει μονο με αναγομωση οπου απαγορευεται για τα ελληνικα δεδομενα..ακριβη αντιγραφη του φυσιγγιου και με σκαγια 5% αντιμονιο παει οσο περιπου το εμπορικο..αν γεμιστει με απλα σκαγια τοτε πεφτει στα 5 - 5.5 περιπου
 
Προχτες εριξα δυο πουλες με το Due θελοντας να δω συμπεριφορα με το νεο οπλο. Το βαρος του οπλου εκανε το ριξιμο ακομα πιο ξεκουραστο, και τα σπασιματα ακομα πιο θεαματικα. Δυστυχως δεν μου αρεσει τυχαια, ακομα πιο δυστυχως, δεν πεφτει η τιμη του
Φυσιγγάρα αστραπιαία. Πάντως μια ενδιαφέρουσα συγκριση θα ηταν ταχύτητα μεταξυ nsi due και ρουμελιωτη piston. Το έχει ψάξει κανένας?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top