Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Clever mirage 32gr


nearest chase
forensic archaeology salary

goris fallout



Έκανα την βλακεία ενώ είχα άλλο ένα νομίζοντας ότι τα υλικά είναι ίδια και η μόνη διαφορά ο παφυλας που στο ένα ήταν 8αρις και έριξα την πυρίτιδα μαζί με την άλλη, από ότι φαίνεται το ίδιο φυσιγγι γεμιζονταν με διαφορετικές συνταγές εκτός την διαφορά του στο ύψος του παφυλα, κλείσιμο 8αρι και στα δύο, ίδιος συγκεντρωτηρας αλλά διαφορετικά καψυλια και πυρίτιδα στο ένα ισπανικό καψυλι και μάλλον και πυρίτιδα, στο άλλο cx2000 και μια άλλη πυρίτιδα με κιτρινωπό φυλιδια μεγαλύτερου όγκου.
woodforest bank hours and locations
 
Πήρα απο τον παρδαλακη κάποια baldinini 28gr sporting 4.80 euro και ηταν φοβερά στο σκοπευτήριο, μου εκανε εντύπωση που είχαν 16 fiocchi καληκα

μπορείς να βγάλεις φώτο το φυσίγγι και αν είναι εύκολο να κόψεις ένα να δείξεις καψούλι συγκεντρωτήρα πυρίτιδα ;
 
Ο Παρδαλάκης, έφερε την νέα παρτίδα BALDININI (πρώην GM), του Καρδαρά, με κάλυκα 12 και όχι 16 που αναμενόταν στην αρχή, της FIOCCHI σε μπλε χρωμα.
Πριν ηταν 8αρις ο κάλυκας νοου νειμ κόκκινου χρώματος.
Όσοι τα έριξαν,ηταν όλοι ευχαριστημένοι και φεύγανε πολυ. Τα νέα πιστεύω θα γίνουν ανάρπαστα.....σαν γέμιση, ειναι η ιδια με τα πολυδοκιμασμενα G.M.
 
Να ητανε μονο η δοση καλα θα ητανε.Αυτος που ρελιαζει πρεπει να κοιμαται στην βαρδια .sarcastic.
Ξέφυγε της υποψίας και όλων των ψιας που λέει και ο Ζήκος .sarcastic. , φαίνεται ότι δεν ρελιαστηκε καλά έχει τετραγωνισμενο το 8αρι, η αλήθεια όσα έχω δει είναι καλοκλεισμενα αλλά φαντάζομαι πόσες χιλιάδες θα γεμίζει η μηχανή .
 
Εχθες εριξα τα Trap του Κενταυρου κ τα βρηκα εξαιρετικα... Πολυ ωραια αισθσηση στις ταχυτητες κ πολυ καλες συγκεντρωσεις...
Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι σε σχεση με πιο παλια μιας κ τα παλια τα εριχνα περιστασιακα, αλλα μου φανηκαν πολυ ζωηρα κ ενδιαφεροντα...
 
Εχθες εριξα τα Trap του Κενταυρου κ τα βρηκα εξαιρετικα... Πολυ ωραια αισθσηση στις ταχυτητες κ πολυ καλες συγκεντρωσεις...
Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι σε σχεση με πιο παλια μιας κ τα παλια τα εριχνα περιστασιακα, αλλα μου φανηκαν πολυ ζωηρα κ ενδιαφεροντα...
Και εγω εκει κατεληξα αλλα στα 28γραμμ...
 
Εχθες εριξα τα Trap του Κενταυρου κ τα βρηκα εξαιρετικα... Πολυ ωραια αισθσηση στις ταχυτητες κ πολυ καλες συγκεντρωσεις...
Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι σε σχεση με πιο παλια μιας κ τα παλια τα εριχνα περιστασιακα, αλλα μου φανηκαν πολυ ζωηρα κ ενδιαφεροντα...
Αφού δεν άλλαξε και στα Sporting ... πιστεύω (...και ελπίζω) να μην έχει αλλάξει κάτι ούτε από τα παλιά Trap, που ήταν πράγματι πολύ καλά !!! Fiem - 686 - CSB6 γύρω στο 1,25 γρ αν θυμάμαι καλά - συγκεντρωτήρας B&P T2 ... Φτηνά υλικά μεν, αλλά που ο συνδυασμός τους έδινε εξαιρετικό αποτέλεσμα. ;)
 
Εχθες εριξα τα Trap του Κενταυρου κ τα βρηκα εξαιρετικα... Πολυ ωραια αισθσηση στις ταχυτητες κ πολυ καλες συγκεντρωσεις...
Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι σε σχεση με πιο παλια μιας κ τα παλια τα εριχνα περιστασιακα, αλλα μου φανηκαν πολυ ζωηρα κ ενδιαφεροντα...
Όπως τα περιγράφεις ήταν και τα παλιά. Μάλλον δεν άλλαξε τίποτα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top