Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ψυχικη αναταση

......... η οποία ( κατά γενική ομολογία ) είναι εξ' ίσου σημαντική στους αγώνες με την πραγματική ποιότητα κάποιου φυσιγγίου.

ειδικά αν πρόκειται για "ευαίσθητους" χαρακτήρες , σαν τον φίλο μου τον Άρη.............. :D:D:D:D
 
......... η οποία ( κατά γενική ομολογία ) είναι εξ' ίσου σημαντική στους αγώνες με την πραγματική ποιότητα κάποιου φυσιγγίου.

ειδικά αν πρόκειται για "ευαίσθητους" χαρακτήρες , σαν τον φίλο μου τον Άρη.............. :D:D:D:D
Δεν αντιλεγω Γιωργη ουτως η αλλως το ανεφερα σαν γεγονος και οχι ειρωνικα.Και σε μενα ειναι σημαντικο πραγμα
 
Δεν αντιλεγω Γιωργη ουτως η αλλως το ανεφερα σαν γεγονος και οχι ειρωνικα.Και σε μενα ειναι σημαντικο πραγμα

.......... είσαι και εσύ "ευαίσθητο" παιδί. .yel..yel..yel..yel.

πέρα από την πλάκα όμως ( που δεν φαντάζομαι ότι έχει πειράξει κανέναν ) , αν κάτι σε "φτιάχνει" το ακολουθείς , γιατί όπως έχει πάμπολλες φορές αναφερθεί , η ψυχολογία είναι ίσως το σπουδαιότερο σημείο για την καλή ή όχι απόδοση.
 
Ψυχικη αναταση
Μεγάλη. + μου έδωσαν την εντύπωση πάρα πολύ γρηγορου και ΠΟΛΥ συγκεντρωτικου φυσιγγίου.τα εριξα μονο σε μακρινά πιατα με lm και ηταν απιστευτα εντυπωσιακά τα σπασιματα
θα τα ριξω και στον πίνακα και θα δω.Σιγουρα ειναι ποιο ζωηρά απο τα απλά αλλά και να μην βολέψουν στο σκοπευτηριο (που δεν πιστεύω) θα προσπαθησω να μην το μάθουν οι τσιχλες οτι τα εχω ..:D:D
 
.......... είσαι και εσύ "ευαίσθητο" παιδί. .yel..yel..yel..yel.

πέρα από την πλάκα όμως ( που δεν φαντάζομαι ότι έχει πειράξει κανέναν ) , αν κάτι σε "φτιάχνει" το ακολουθείς , γιατί όπως έχει πάμπολλες φορές αναφερθεί , η ψυχολογία είναι ίσως το σπουδαιότερο σημείο για την καλή ή όχι απόδοση.
Ετσι ειναι και εγω οταν ριχνω με κανα NSI Fluo ή κανα RC4 που εχουν και τα δυο 23αρι μεταλλο ξεροχ...ω.
βαραω με αλλον αερα
 
Και αυτα..ολοενα κ περισσοτερες ετσιριες γεμιζουν τα σκοπευτικα των 28 η ακομα κ 24γρ με μεγαλο υψος παφυλα..
υποτιθετε οτι προσφερουν απροβληματιστη εξολκευση με δεδομενο οτι το μεγαλυτερο ποσοστο στα σκοπευτηρια ριχνει με δικαννα..
 
Καλοριχτα!Ποσο πηγε η κουτα φιλε??
Καλύτερα όποιος ενδιαφέρεται ας πάρει τηλ απευθείας τον ρουμελιώτη.:) 28άρης πάφυλας super fiocchi δεν πολυσυμφέρει αλλά 23αρης και 16άρης μια χαρα.
23αρης μπορντώ ή μπλε ~ 6ε και 16άρης στα ~ 5.5.fiocchi πάντα. με maxam ποιο κάτω.;)
 
μην με παρεξηγείς αλλά.... τι να πω
......... η οποία ( κατά γενική ομολογία ) είναι εξ' ίσου σημαντική στους αγώνες με την πραγματική ποιότητα κάποιου φυσιγγίου.
 
..εγώ από φέτος, μιας δεν θα ξαναγεμίσω λίγα γραμμάρια, θα δοκιμάσω του Γιώργου (Κένταυρος) 28άρια και 24άρια. Αν όλα πάνε καλά και μου αρέσουν θα πορευτώ με αυτά στα μικρά πτερωτά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top