Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα 28αρια Jordan έχουν Aquila κυνηγετική που προορίζεται για 32 γραμμαρια και καψουλι cx2000. Βγάζουν καλές ταχύτητες με χαμηλές πιέσεις. Από κατάλοιπα δεν ξέρω τι θα γίνεται όμως και επισης δεν ξέρω αν δουλεύουν με κρύο καιρό. Παύλο ποσό τα έχει αν επιτρέπεται;
 
Τα 28αρια Jordan έχουν Aquila κυνηγετική που προορίζεται για 32 γραμμαρια και καψουλι cx2000. Βγάζουν καλές ταχύτητες με χαμηλές πιέσεις. Από κατάλοιπα δεν ξέρω τι θα γίνεται όμως και επισης δεν ξέρω αν δουλεύουν με κρύο καιρό. Παύλο ποσό τα έχει αν επιτρέπεται;
Σε κυνήγι από πλευράς μου αυτά που έχω δει τουλάχιστο σε (παρόμοιο setup) χωρίς να έχω ζυγίσει πυρίτιδα είδα πως σε φυσίγγι 30άρι με βύσμα Θώδη κ Aquilla και CX2000 είναι πως έβγαζαν πολύ καλές ταχύτητες, συγκεντρώσεις, δούλεψαν πάντα στον ξηρό Βοριά με ήλιο ή χωρίς, με Νοτιά με χαμηλή σχετικά υγρασία (το πολύ 60%) πήγαιναν πολύ καλά......αλλά διστυχώς μουλάρωνε η Aquilla στην πολύ υγρασία και άφηνε και ελάχιστα κατάλειπα.... Έμεινα ευχαριστημένος όμως...
 
να καμω μια ερωτηση ρε κοπελιαααthink εχεται δωκιμαση ταααα φυσιγκιαααα και βλεπω οτι ακωμη δωκιμαζεται και καλα καμεταιιι ΑΚΡΗ ποτε θα βρητε να μας πητε και εμας τη μπαλοθιες να ριχνουμεεεε.sarcastic..bye.
 
Η μη έμφραξη επηρεάζει τα όπλα με διευρυμενους αυλούς ,και επηρεάζει ουσιαστικά την ταχύτητα και κατά επέκταση και την δύναμη των σκαγιων ,οι σύγχρονοι συγκεντρωτηρες δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα ,τώρα εάν στου Θώδη ισχύει αυτό που λέει ο Αλέξης δεν το γνωρίζω
 
Η μη έμφραξη επηρεάζει τα όπλα με διευρυμενους αυλούς ,και επηρεάζει ουσιαστικά την ταχύτητα και κατά επέκταση και την δύναμη των σκαγιων ,οι σύγχρονοι συγκεντρωτηρες δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα ,τώρα εάν στου Θώδη ισχύει αυτό που λέει ο Αλέξης δεν το γνωρίζω
Εγώ που χρησιμοποιω Θώδη δεν έχω διαπιστώσει τέτοιο πρόβλημα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top