Σκοπευτήριο Σχιστού

Ένα πολύ όμορφο απόγευμα είχαμε σήμερα στο σκοπευτήριο με καλούς φίλους, ωραία διάθεση και σχετικά καλή απόδοση κιόλας. Είχα επίσης την χαρά και την τύχη να γνωρίσω από κοντά και τον Κώστα (kolias) και μάλιστα να παίξουμε και μια ωραία πούλα μαζι. Ανυπομονώ για 2ο γύρο. ΥΓ: Κώστα την επόμενη φορά να φέρεις και το "ραβδωτο" μαζί .terror.received_1012120852730483.jpeg
 
Κύριοι γνωρίζει κάποιος άν το σκοπευτήριο στο σχιστο είναι ανοιχτό. Αν ναι αύριο το μεσημεράκι λέω να πάω καμια βολτα. Όποιος πιστός προσέλθει..
 
Last edited:
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν χρειάζεται πάσο σκοπευτή η οτιδήποτε για να πάω να ρίξω καμία πουλά τον άλλο μήνα που θα κατέβω Αθήνα.Παλια που εμένα Αθήνα πήγαινα έτσι δεν χρειαζόταν τίποτα.Εριχνα Σπόρτινγκ γνωρίζεται αν έχει αλλάξει τίποτα κ τη ώρες ανοίγει και ημέρες αν μπορεί ας γράψει κάποιος ευχαριστώ.
 
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν χρειάζεται πάσο σκοπευτή η οτιδήποτε για να πάω να ρίξω καμία πουλά τον άλλο μήνα που θα κατέβω Αθήνα.Παλια που εμένα Αθήνα πήγαινα έτσι δεν χρειαζόταν τίποτα.Εριχνα Σπόρτινγκ γνωρίζεται αν έχει αλλάξει τίποτα κ τη ώρες ανοίγει και ημέρες αν μπορεί ας γράψει κάποιος ευχαριστώ.
Το προηγούμενο ΣΚ μου ζήτησαν ταυτότητα σκοπευτή και άδεια κατοχής του όπλου.
Πήγαινε και στον Ασπρόπυργο και στο Σχιστό και στην Μαλακάσα ... όλα καλά είναι ...
 
Καλά κρασιά και εγώ που δεν έχω πως θα κάνω λίγο προπόνηση 5 ημέρες θα κατέβω Αθήνα και είναι από τους κυριότερους λόγους μιας και τότε που εμένα Αθήνα πήγαινα συχνά και μου έχει λείψει....
 
Με αυτόν τον καιρό, δυστυχώς,μόνο Ασπρόπυργο. Όλα τα γήπεδα είναι πλέον σκεπασμένα και δεν σε τρώει ο ήλιος. Και κατά πάσα πιθανότητα, δεν ζητάνε τίποτα ;)
Αν μπορείς γράψε και την διεύθυνση και κάνα τηλ.Ευχαριστω.
 
Back
Top