Σκοπευτήριο Σχιστού

Λευτέρη εγώ σκ αποφεύγω λόγω πολυκοσμίας. Τετάρτη πρωί και Παρασκευή απόγευμα όμως θα είμαι εκει.
Οι καθημερινές είναι οι καλύτερες μέρες για να ρίξει κανείς γιατί δεν έχει κόσμο και ρίχνεις άνετα. Το μόνο κακό ότι μερικές φορές έχει τόσο λίγα άτομα που η πούλα τελειώνει σε χρόνο dt.
 
να πω και εγω με τη σειρα μου οτι χτες το απογευματακι το ευχαρηστιθηκα παρα πολυ αν και εσκασα μυτη κατευθειαν απ την δουλεια και ριξαμε βιαστικα τις πουλες μας... ηταν ωραια φαση και ειχε πολυ ενδιαφερον να ριχνω διπλα σε πολυ πιο εμπειρους σκοπευτες ειχα και το βασιλη και το μανο να κανω χαβαλε και γενικα η ατμοσφαιρα ηταν πολυ ωραια. μακαρι να ειχαμε χρονο και φυσιγγια να καθομασταν κιαλο γιατι μας τελειωσαν και τα 2 :p:p:p:p
 
Εκείνη την ώρα είχα τελειώσει και είχα κάτσει δίπλα και έπαιζα με το αεροβολο. Ήσουν με τα παιδιά με θηρίο το 4x4 με την καρότσα?Όχι

Εκείνη την ώρα είχα τελειώσει και είχα κάτσει δίπλα και έπαιζα με το αεροβολο. Ήσουν με τα παιδιά με θηρίο το 4x4 με την καρότσα?
Όχι, μόνος είχα έρθει. Κρίμα, δεν τα είπαμε, θα κοιτάζω τα μηνύματα στο HL άλλη φορά πριν ξεκινήσω. :)
 
Σήμερα πήγα και έριξα 2 πούλες μετά από πολύ καιρό. Πέρασα πολύ ωραία, όχι γιατί τα χτύπησα όλα τα πιατάκια (άλλωστε είμαι ερασιτέχνης και νέος στο Σπόρτινγκ), αλλά γιατί γνώρισα ωραίους ανθρώπους και κάναμε καλή παρέα.
 
Έτοιμα τα πιάτα για τον αγώνα κυπέλλου Ελλάδος Compak Sporting της 20ης Μαρτίου. Απ'τα χεράκια μου. Η σκοπευτική σεζόν ξεκίνησε και επίσημα. Καλή χρονιά να έχουμε!
Σήμερα το έμαθα από σπόντα.
Αν τα καταφέρω θα έρθω.

Πάντα τέτοια και μπράβο.
 
Back
Top