Σκοπευτήριο Σχιστού

Μάλλον μεθαύριο Τρίτη.πάρε τηλέφωνο πρωτα όμως γιατί είναι και το θέμα τής πυροπροστασίας.
Φίλε Δημήτρη ξέρεις κάποιον να ξέρει αν θα ανοίξει αύριο. Ένα τηλ σταθερό που έχω δεν χτυπάει. Αύριο ή πολιτική προστασία έχει δώσει 3αρι οπότε λογικά δεν τίθεται θέμα λόγω επικινδυνοτητας φωτιάς. Τα άλλα σκοπευτήρια λειτουργούν? Μήπως είναι κλειστά όλα μέχρι τέλος Αυγούστου?
 
Φίλε Δημήτρη ξέρεις κάποιον να ξέρει αν θα ανοίξει αύριο. Ένα τηλ σταθερό που έχω δεν χτυπάει. Αύριο ή πολιτική προστασία έχει δώσει 3αρι οπότε λογικά δεν τίθεται θέμα λόγω επικινδυνοτητας φωτιάς. Τα άλλα σκοπευτήρια λειτουργούν? Μήπως είναι κλειστά όλα μέχρι τέλος Αυγούστου?
Ο Ασπρόπυργος είναι ανοιχτά.
 
Καλησπερα! Θα μπορουσε καποιος να μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα
να μου εξηγήσει τι και αν χρειάζεται κατι, για να βαρεσουμε καμια πουλα στο Σχιστο? (Εννοω απο θεμα covid τεστ κτλ)... Γτ το χω χασει λιγο με τις ανακοινώσεις της γραμματείας αθλητισμού, και εχω να πατήσω και σκοπευτηριο τοσους μηνες...
 
Καλησπερα! Θα μπορουσε καποιος να μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα
να μου εξηγήσει τι και αν χρειάζεται κατι, για να βαρεσουμε καμια πουλα στο Σχιστο? (Εννοω απο θεμα covid τεστ κτλ)... Γτ το χω χασει λιγο με τις ανακοινώσεις της γραμματείας αθλητισμού, και εχω να πατήσω και σκοπευτηριο τοσους μηνες...
Όχι δεν χρειάζεται κάτι.
 
Ρε παιδια γνωρίζεται αν στο σχιστο μπορείς να προμηθευτείς φυσιγγια για την πούλα? Και αν ναι ποια έχει και σε τι τιμή??
Τελευταία φορά που πήγα Ασπρόπυργο αγόρασα φυσίγγια απέναντι από το οπλοπωλείο του Λιάκου.
Ποτέ χωρίς φυσίγγια στο σκοπευτήριο.
Μπορεί να έχουν ξεμείνει.
Ή τουλαχιστον πάντα τηλέφωνο.
 
Back
Top