Σκοπευτήριο Σχιστού

Αν όμως εξοστρακιστει στον πίνακα προς τα πίσω θα κλάψουνε μανούλες...
Ασε που στα υψωματα από πάνω σε λίγο θα δεις και κυνηγούς με σκυλιά σε εκπαιδευτικά.
Παλι καλα που το ρωτησα και με κατατοπισατε. Σιγα μην αναννεωσω για να ριχνω 24 γραμμαρια σε δισκακια. Να μου λειπει
 
Για εμενα δεν νοειται σκοπευτηριο στο οποιο ασκειται κατα κορον σκοποβολη με κυνηγετικα οπλα, να μην επιτρεπεται για οποιονδηποτε λογο η συγκεκριμενη βλητικη δοκιμη. Ο λογος ειναι απλουστατος: τα σκαγια ειναι πολλα, τα δραμια και τα μονοβολα ομως οπως και να χει θελουν δοκιμη. Δε γινεται να περιμενεις ποτε θα τα ριξεις σε θηραμα ή να καθεσαι να αγοραζεια παλετες και να τρεχεις να τις στηνεις για να ριξεις μια δυο τουφεκιες.
Κάνεις λάθος
 
Στο συγκεκριμένο σκοπευτήριο εννοείται ότι δεν πρέπει να γίνεται δοκιμή τέτοιων φυσιγγίων για τους λόγους που είπαν τα παιδιά παραπάνω. Μπορείς να τηλ στο υπόλοιπα που λειτουργούν στην Αττική να σε ενημερώσουν σχετικά.
 
Δοκιμές με δράμια μονοβολα δεν μπορούν να γίνουν στα υπάρχον σκοπευτήρια για λόγους ασφαλείας και για δεύτερο λόγο ότι θα χαλάσει ο πίνακας θα γίνει διάτρητος.Ειναι και οι δύο σοβαροί λόγοι να μην γίνονται δοκιμές θα μπορούσαν βέβαια να δημιουργήσουν πλάγια έναν χώρο που θα τοποθετούσε μόνος πίνακα (χαρτονια) και θα δοκίμαζες με ασφάλεια και αυτό θα ήταν και πολύ χρήσιμο για τους γουρουνοκυνηγούς αλλά δεν ξέρω αν θα χρειαζόταν ειδική άδεια η κάποιον να παρακολουθεί για να τηρούνται κανόνες ασφαλείας.Μπλεκει το πράγμα επομένως στη χώρα του άρπακολα ξέχνα το αυτό γιατί κανείς δε θέλει να παίρνει ευθύνες κάτι σαν τη φιλοσοφία αρκετών έχουμε μόνο δικαιώματα και μόλις μιλήσεις για υποχρεώσεις αρχίζει το ποίημα.
 
Λοιπόν ομαδάρα το μεσημεράκι κατά τις 3:30 - 4 το μεσημερακι το πρόγραμμα έχει σχιστό. Xasapis, kollias, kostas63 πολύ πιθανόν να παρευρεθούν. Όποιος άλλος φίλος θέλει θα χαρούμε...
Χαρά στο κουράγιο σας μέσα στη ντάλα του ηλιου.και καλά εσείς τον μπαρμπα Κώστα δεν τον λυπάστε?
 
Λοιπόν ομαδάρα το μεσημεράκι κατά τις 3:30 - 4 το μεσημερακι το πρόγραμμα έχει σχιστό. Xasapis, kollias, kostas63 πολύ πιθανόν να παρευρεθούν. Όποιος άλλος φίλος θέλει θα χαρούμε...
δεν πατε για κανα τρυγονι λεω εγω!!!
 
Χαρά στο κουράγιο σας μέσα στη ντάλα του ηλιου.και καλά εσείς τον μπαρμπα Κώστα δεν τον λυπάστε?
δεν πατε για κανα τρυγονι λεω εγω!!!
Έχουμε καιρό να σπάσουμε κάνα πιάτο. Εξάλλου ο Κώστας πετάει την σκούφια του για κάτι τέτοιες μαζώξεις..
 
Back
Top