Σκοπευτήριο Σερρών Καλά Δένδρα

και καπιες φωτο απο την βορεια ελλαδα,,,εχουμε ενα παρα πωλη καλο σκοπευτηριο,,και με το λιξας του κυνηγιου γουσταρουμε ολημαςςςςς και καπιες φωτοοοο,,,ΥΓ imperiaL SPORTINK N9,5 28 γρ,,,για να εισαι μεσα στο στοχοοοοοοο.RESPECT..sarcastic.

online photo storage


image upload no compression


screen shot

how to take screenshots

free image uploading


image hosting over 2mb


image upload
ναμαι και εγω καλωκαιρακιιιιι

image upload
μετα το λιξας κυνηγιου και βιντεακιααααα οκ οκ
 
γιασας παιδεςςςςς,και εμας εδω πανω δεν ανηξε ακωμη το σκοπευτηριο λογο του οτι ειχανε απεργια για το ασφαλιστικο η δικαστηκη,,,με τον προεδρο του σκοπευτικου που μηλησα μου ειπε οτι λιγη η απεργιατους στης 15/4 2016,,και θα πεσουν η υπογραφες και ξεκιναμεεεεε,,,,απο φυσιγκια ειμαστε κομπλε σημερα εκανα και την τελευτεα παραλαβη συνολον εχουμε 750 φυσιγκιαααα,,,αυτη την φωρα αγωρασα του ζαραλι στην ασηρο θεσ/νικης τα sporting 28 gr n8 τα εκανα φετως κυνηγι στην τσιχλα και μου αρεσανε παρα πωληηη,,μηδεν λακτισμα γρηγορο και κωβη και μακριααα ηδωμεν λοιπων στο σκοπευτηριοοοο

image uploading site


click image upload
.hunter..hunter.
 
γιασας παιδεςςς,,αλη μια πρωπονηση και σημερα που καναμε με το ξαδελφακιμου,στο σκοπευτηριο στρυμονικου ν, σερρων,,μιας και στα καλα δεντρα δεν λητουργισε ακωμη,,,,,,,που απω εδω και περα θα εχουμε και αγωνες sporting, και καπιες φωτο

free picture upload


screencast

upload an image


photo sharing sites
.hunter..hunter.
 
μετα απο σχεδων δυο χρονια μη λητουργιας του σκοπευτηριου αρχησε κανονικα να λητουργη,,ετσι ξεκινησαμε της διαδηκασιες της αδειας δελτιου σκοπευτηηη .shake hands.,, που καποτε δεν ητανε υποχρεωτικη ,,,και μαλιστα τα παιδια κανανε πωλη καλη δουλια,,πανω απωλα η ασφαλειαααα.my man.,,,η πιστες θα λητουργουνε ολες,,srporting,,skit trab,,και καπιες φωτο πριν 2 3 ετων closest gas station to my current location fallout microfusion cell
 
Back
Top