Σκοπευτήριο Κομοτηνής «ΩΡΙΩΝ»

Πρώτη μου μέρα λοιπόν στο σκοπευτήριο με καλή παρέα τον Δημήτρη (@Black eagle) και τους Νικολήδες (@GoldPhoenix21 και @Koutos_benelli). Μετά ήρθαν και δύο άλλοι γνωστοί μας και κάναμε καλό χαβαλέ. Είπα να ρίξω και εγώ και δεν σας κρύβω το άγχος και το σφίξιμο που είχα λόγω πρώτης φοράς χωρίς να έχω ιδέα για τίποτα. Ούτε καν τη διαδικασία γνώριζα! Έριξα λοιπόν και έκανα 11/25 ... .hunter. .sarcastic.









 
Πρώτη μου μέρα λοιπόν στο σκοπευτήριο με καλή παρέα τον Δημήτρη (@Black eagle) και τους Νικολήδες (@GoldPhoenix21 και @Koutos_benelli). Μετά ήρθαν και δύο άλλοι γνωστοί μας και κάναμε καλό χαβαλέ. Είπα να ρίξω και εγώ και δεν σας κρύβω το άγχος και το σφίξιμο που είχα λόγω πρώτης φοράς χωρίς να έχω ιδέα για τίποτα. Ούτε καν τη διαδικασία γνώριζα! Έριξα λοιπόν και έκανα 11/25 ... .hunter. .sarcastic.









Μπράβο σας ομορφόπαιδα......shake hands.
 
Πρώτη μου μέρα λοιπόν στο σκοπευτήριο με καλή παρέα τον Δημήτρη (@Black eagle) και τους Νικολήδες (@GoldPhoenix21 και @Koutos_benelli). Μετά ήρθαν και δύο άλλοι γνωστοί μας και κάναμε καλό χαβαλέ. Είπα να ρίξω και εγώ και δεν σας κρύβω το άγχος και το σφίξιμο που είχα λόγω πρώτης φοράς χωρίς να έχω ιδέα για τίποτα. Ούτε καν τη διαδικασία γνώριζα! Έριξα λοιπόν και έκανα 11/25 ... .hunter. .sarcastic.









Άντε Χρήστο καλή αρχή. Μόνο οφέλη θα σου προσφέρει το σκοπευτήριο. Πάντως μιλάμε πολλή όμορφο το σκοπευτήριο σας, μέσα στο πράσινο και τη φύση, πανέμορφο.
 
ρε φιλε το σκοπευτηριο ειναι στην κομοτηνη η στο urbino?? πολυ μπενελι ρε παιδι μου. μπραβο παληκαρια
ha haaa
Ποιό urbino αγοράκι μου.....το 725 τα επισκίασε ολαααααααααα....RESPECT.
Όπως το βλέπω είναι και 81.......shake hands.
Τελικά παντού υπάρχει ένας μύθος..........sarcastic.

4OQwxgY.jpg
 
Πρώτη μου μέρα λοιπόν στο σκοπευτήριο με καλή παρέα τον Δημήτρη (@Black eagle) και τους Νικολήδες (@GoldPhoenix21 και @Koutos_benelli). Μετά ήρθαν και δύο άλλοι γνωστοί μας και κάναμε καλό χαβαλέ. Είπα να ρίξω και εγώ και δεν σας κρύβω το άγχος και το σφίξιμο που είχα λόγω πρώτης φοράς χωρίς να έχω ιδέα για τίποτα. Ούτε καν τη διαδικασία γνώριζα! Έριξα λοιπόν και έκανα 11/25 ... .hunter. .sarcastic.









Καλη αρχη και καλο κόλλημα...
11/25 για πρωτη φορα εισαι καλοοος εσυ.
Εγω ριχνω περιστασιακα κανα δυο χρονια, τα καλοκαιρια μονο και πανω απο 13-14 δεν εχω παει.
Βεβαια ειμαι και λιιιιγο βραδυκαυστος αλλα μεχρι τα πρωτα μου -ηντα πιστευω να βελτιωθω.
Ειναι ωραια ασχολια παντως και αφου υπαρχει και καλη παρεα συνεχισε το.
 
Ποιό urbino αγοράκι μου.....το 725 τα επισκίασε ολαααααααααα....RESPECT.
Όπως το βλέπω είναι και 81.......shake hands.
Τελικά παντού υπάρχει ένας μύθος..........sarcastic.

4OQwxgY.jpg
για τον μυθο θα σου πω κατ ιδιαν και τηλεφωνικα. μερικα πραματα δεν λεγονται δημοσια. χαχαχα
 
Back
Top