Σκοπευτήριο Καλαμάτας (Άρτεμις)

Δεν ξέρω να παίζω skeet βικ... Τουλάχιστον όπως το έχω εγώ στο μυαλό μου...
Άθλημα κυρίως εικόνων,πολύ απαιτητικό....πρέπει να ξεφυγει το μυαλό σου από την λογική του sporting,αν και ο Παύλος είναι καταλληλότερος από μένα για να το αναλύσει!
 
Γλυκαθηκες ε ???? Σκεετ με το 725 μου κ τσοκ 3-2 εριχνε προχθές ο Δημήτρης...
Μας σκονισε καλά ;)
Μετά από 1 χρόνο αποχη σκεετ...φίλε πραγματικά το ευχαριστήθηκα δεν πα να είχε και ότι ήθελε μπροστά δεν με πειραζε....
 
Περασαμε ωραια σημερα με καλους φιλους , ειδαμε κ τον Λιπτον κ τον Αλτερ μετα απο πολυ καιρο , εγιναν κ οι δοκιμες σε καποια θεματα , ολα καλα κ ωραια , τρομερο σκοπευτηριο με φοβερες δυνατοτητες της Καλαματας
 
Περασαμε ωραια σημερα με καλους φιλους , ειδαμε κ τον Λιπτον κ τον Αλτερ μετα απο πολυ καιρο , εγιναν κ οι δοκιμες σε καποια θεματα , ολα καλα κ ωραια , τρομερο σκοπευτηριο με φοβερες δυνατοτητες της Καλαματας
Ε ναι αλλά ήρθες κ δεν πήρες ένα τηλέφωνο... Ούτε όπλο δεν είχα μαζί, ανεπίτρεπτο... Θα έρθω εγώ στον Πύργο τώρα να ρίξουμε κανένα sporting...
 
Ε ναι αλλά ήρθες κ δεν πήρες ένα τηλέφωνο... Ούτε όπλο δεν είχα μαζί, ανεπίτρεπτο... Θα έρθω εγώ στον Πύργο τώρα να ρίξουμε κανένα sporting...
Αρη εχω χασει τηλεφωνα κ τα παντα , ξαφνικα ηρθαμε , μην φωτας με τι εριχνα
 
Περασαμε ωραια σημερα με καλους φιλους , ειδαμε κ τον Λιπτον κ τον Αλτερ μετα απο πολυ καιρο , εγιναν κ οι δοκιμες σε καποια θεματα , ολα καλα κ ωραια , τρομερο σκοπευτηριο με φοβερες δυνατοτητες της Καλαματας
Αμάν ένα παρεάκι.πρεπει να μαζέψατε όλο το τσάι του βουνου.RESPECT.
 
Η αφαν γκατε της πελοποννησου!!! Μητσο ο λιπτον το παιζε δώθε κείθε με το ρυθμιζόμενο;ήθελε να μου μοιάσει λέει και έβαλε τον μάστορα να του καμει ρυθμιζόμενο σαν το δικό μου!
 
Η αφαν γκατε της πελοποννησου!!! Μητσο ο λιπτον το παιζε δώθε κείθε με το ρυθμιζόμενο;ήθελε να μου μοιάσει λέει και έβαλε τον μάστορα να του καμει ρυθμιζόμενο σαν το δικό μου!
Μου αρεσε το αφαν γκατε , μια ζωη στην Οξφορδη στα θρανια εφαγες κ εσυ , δεν ειχε φερει το οπλο ο Λιπτον
 
Μου αρεσε το αφαν γκατε , μια ζωη στην Οξφορδη στα θρανια εφαγες κ εσυ , δεν ειχε φερει το οπλο ο Λιπτον
Συμφοιτητές ειμασταν οι δυο μας αλλά εσυ ήσουν μεγαλυτερο έτος τα επαιρνες πιο ευκολα τα γράμματα! Η αυθεντία δεν μπορει να εκτίθεται στο σύνολό..... Θα χαλάσει η τέλεια εικόνα για αυτό δεν κουβαλάει Ντουφεκι .sarcastic.
 
Back
Top